*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2018-04-10 13:37:51 | Просмотров: 103

Увага! Оголошення!

Шановні гості сайту!

 

Велике прохання підтримати петицію щодо побудови першого в м. Києві басейну для занять водним поло. Реалізація петиції забезпечить ватерполістам належні умови тренувань, запропонує дітям альтернативу спокусам вулиць або гаджетів і виховає чимало здорових поколінь!

Зробити це можна за посиланням: https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=7697

 

Брифінг в "Українському кризовому медіа-центрі" з цього питання можна переглянути тут: https://www.youtube.com/watch?v=5ABIUgCY3OA

Дата: 2018-04-23 11:00:57 | Просмотров: 164

FINA-школа для суддів з водного поло

З 15 по 17 червня 2018 р. у місті Львові відбудеться FINA-школа для суддів з водного поло.

 

Дата: 2018-05-30 10:01:13 | Просмотров: 144

Фінал Кубку України серед чоловіків

З 23 по 24 червня 2018 р. у місті Львові на базі басейну "ЦСК ЗСУ" відбудеться фінал Кубку України серед чоловіків з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Завізіон В. М. (НК).

 

Мандатна комісія відбудеться 23 червня о __:__ в басейні "ЦСК ЗСУ".

 

  Виклики

Дата: 2018-05-08 11:23:56 | Просмотров: 233

ІІ тур відкритого чемпіонату України серед юніорів 2002 р.н.

З 26 по 30 червня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбудеться ІІ тур відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорів 2002 р.н.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 26 червня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-06-26 13:53:54 | Просмотров: 4843

Орієнтовний календар всеукраїнських змагань на 2018 р.

Читати далі
Дата: 2018-05-30 09:50:57 | Просмотров: 272

Кваліфікаційні змагання Кубку України серед чоловіків

З 11 по 13 червня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбулися кваліфікаційні змагання Кубку України серед чоловіків з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 11 червня о 14:00 в басейні "ДНУ".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-05-16 16:39:21 | Просмотров: 412

ІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2006 р.н.

З 06 по 10 червня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбувся ІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2006 р.н.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 06 червня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-05-31 10:57:27 | Просмотров: 45

Вітаємо з ювілеєм!

Федерація водного поло України вітає з 80-тиріччям заслуженого тренера Радянського Союзу Смеркуса Євгенія Давидовича!

 

Бажаємо Вам, Євгенію Давидовичу, міцного здоров'я і довгих років життя, успіхів і вдачі, добра, радості, миру і багато-багато перемог!

 

З ювілеєм!

Дата: 2018-05-22 12:32:46 | Просмотров: 81

Виклики для участі у міжнародному турнірі до кваліфікаційних змагань ЧЄ серед юніорок

З 01 по 03 червня 2018 р. у місті Враца (Болгарія) відбудеться міжнародний турнір з водного поло серед юніорок.

 

  Виклики

Дата: 2018-05-16 16:24:15 | Просмотров: 74

НТЗ до чемпіонату Європи серед юніорок

З 26 по 30 травня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбудеться навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (юніорки) до чемпіонату Європи.

 

  Виклики

Дата: 2018-05-07 10:50:56 | Просмотров: 405

VІ тур відкритого ХХVII чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

З 25 по 27 травня 2018 р. у місті Львові на базі басейну ЗСУ "ЦСКУ" відбудеться VІ тур відкритого XXVII чемпіонату України з водного поло (Супер ліга) серед чоловіків.

 

Головний суддя змагань - Завізіон В. М. (НК).

 

Судді туру: Островський М. (НК), Махарадзе Г. (НК), Черленяк Д. (І-ша кат.), Вєрємєєв К. (І-ша кат.).

 

 

Мандатна комісія відбудеться 25 травня о __:__ в басейні ЗСУ "ЦСКУ".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-05-10 10:21:44 | Просмотров: 206

ІІ тур (група ІІ) чемпіонату України серед юнаків 2004 р.н.

З 16 по 20 травня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбувся ІІ тур (група ІІ) чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2004 р.н.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 16 травня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-05-10 10:32:34 | Просмотров: 890

ІІ тур (група І) чемпіонату України серед юнаків 2004 р.н.

З 14 по 18 травня 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся ІІ тур (група І) чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2004 р.н.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 14 травня о 10:00 в басейні НТУ "ХПІ".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-04-11 11:42:34 | Просмотров: 351

Кваліфікаційні змагання до чемпіонату Європи з водного поло серед юніорів

З 11 по 13 травня 2018 р. у місті Манчестер (Великобританія) відбудулися кваліфікаційні змагання до чемпіонату Європи з водного поло серед юніорів.

 

Делегат - Mr Tamas Molnar (HUN)
 

Судді: Mr Gregory Courbin (FRA), Mr Serghei Darie (MDA), Mr Erik Kolar (SVK), Mr Akif Uz (TUR).

 

  Виклики

 

 

 

Усі ігри будуть транслюватися у прямому ефірі за посиланнями, поданими у розкладі.

 

Читати далі
Дата: 2018-04-20 13:47:15 | Просмотров: 140

НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи серед юніорів

З 03 по 06 травня 2018 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбудеться навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (юніори) до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи.

 

  Виклики

Страницы: 1  2  3  4  5  6  >  >>  

 

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

Фінал КУ серед чоловіків

 

 

23-24.06.18

 

 

м. Львів,

басейн "ЦСК ЗСУ"

 

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

  Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 2

 Збірна Харківської області

3
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів  

4
   ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

5
 

 ДЮСШ "Водне поло",

 м. Одеса

6
   СДЮШОР-ДНУ - Збірна           Дніпропетровської області 7
 

 КДЮСШ "Динамо" -

 СДЮШОР № 9, м. Київ

8
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" -

 СОК  "Євроспорт", м. Львів

9
 

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

10

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 Збірна Харківської області

2

"Меотіда", м. Маріуполь 

3
 

ДЮСШ "Водне поло",

м. Одеса

4
   "СДЮШОР-ДНУ" - Збірна

Дніпропетровської області

5
 

 СОК "Євроспорт"-УФК,

м. Львів

6