*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2021-06-12 16:47:02 | Просмотров: 38

Вчора, 11.06.2021 року, пішов від нас ватерполіст, тренер та товариш Данько Володимир Нікіфорович. Прощання відбудеться 13.06.2021 року на Байковому цвинтарі о 13-00

Дата: 2021-03-26 14:03:58 | Просмотров: 328

Звітно-виборча конференція

Відповідно до рішення президії Федерації водного поло України 

від 14 травня 2021 року звітно-виборча конференція ФВПУ

буде проведена 17 червня 2021 року о 14-00 в м. Львів, площа Петрушевича 1, приміщення готелю LH Hotel s Spa

 

Згідно п.п. 6.1. Статуту ФВПУ, з урахуванням складної епідеміологічною ситуації, квота представництва - один делегат з правом голосу від області, повноваження якого підтверджені протоколом про обрання.

Дата: 2021-06-08 14:44:09 | Просмотров: 96

QUALIFICATION TOURNAMENT U17

З 25 по 27 червня 2021 в Корчула (Республіка Хорватія) відбудеться кваліфікаційний турнір до чемпіонату Європи серед юніорів 2004 р.н. група

Команди учасниці: Франція, Болгарія, Хорватія та Україна.

Головний тренер збірної команди України U17-Віктор МОМОТ, асистент-Дмитро ГУРЕНКО.

 

 Виклики

 

 

 

 

 

 

 

 

Читати далі
Дата: 2021-06-08 14:32:55 | Просмотров: 108

ІІ тур (фінал) чемпіонату України серед юнаків 2009 р.н.

З 28 червня по 02 липня 2021 р. у місті Львові на базі басейну "Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МОУ" відбудеться ІІ тур  чемпіонату України серед юнаків 2009 р.н. з водного поло.

Головний суддя змагань - Лісун В.С. (НК). 

 

Технічне засідання відбудеться 28 червня о _:00 в басейні "НСБ ЛВС МОУ".

 

 Виклики

 

Дата: 2021-05-19 14:32:20 | Просмотров: 586

Кубок України чоловіки

З 18 по 20 червня 2021 р. у місті Львові на базі басейну "Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МОУ" відбудеться Кубок України серед чоловіків з водного поло.

Головний суддя змагань - Наумчик Є.Г. (НК). 

 

Технічне засідання відбудеться 18 червня о 13:30 в готелі "СК НСБ ЛВС МОУ".

 

 Виклики

 

 

 

Читати далі
Дата: 2021-05-19 14:06:57 | Просмотров: 162

Кубок України жінки

24 по 25 червня 2021 р. у місті Харкові на базі басейну  "НТУ ХПІ"  відбудеться Кубок України серед жінок з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С.В. (МК). 

Технічне засідання  відбудеться 24 червня о 11:00 в басейні "НТУ ХПІ".

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2021-05-11 12:16:16 | Просмотров: 1595

ІІ тур (група І) чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н.

З 08 по 12 червня 2021 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "Мікомп"  відбудеться ІІ тур (група І) чемпіонату України юнаків 2007 р.н.

 

Головний суддя змагань - Завізіон В.М. (НК). 

Технічне засідання  відбудеться 08 червня о 15:00 в готелі "Олімпія".

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2021-01-12 16:37:56 | Просмотров: 1830

Склад учасників та розподіл по підгрупах

Учасники чемпіонатів України 2021 року за віковими категоріями

Читати далі
Дата: 2021-05-11 12:10:08 | Просмотров: 1079

ІІ тур (група ІІ) чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н.

З 31 травня по 04 червня  2021 р. у місті Дніпро на базі басейну  "ДНУ"  відбудеться ІІ тур (група ІІ) чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК). 

Технічне засідання  відбудеться 31 травня о 10:45 в басейні "ДНУ".

 

 Виклики

 

Читати далі
Дата: 2021-05-11 15:34:09 | Просмотров: 585

QUALIFICATION TOURNAMENT U15

З 27 по 30 травня 2021 в м. Островець-Свентокшиський (Польща) відбудеться кваліфікаційний турнір до чемпіонату Європи серед юніорів 2006 р.н. група "В"

Команди учасниці: Польща, Росія, Білорусь, Латвія, Україна.

Головний тренер збірної команди України U15-Євген НАУМЧИК, асистент-Тарас ГОЛОВКІН.

 

 Виклики

 

 Посилання на відеотрансляції

 

 

 

 

Читати далі
Дата: 2021-05-06 13:40:44 | Просмотров: 345

ІV тур чемпіонату України (Суперліга) серед чоловіків з водного поло

З 21 по 23 травня 2021 р. у місті Львові на базі басейну "Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МОУ" відбудеться ІV тур  чемпіонату України (Суперліга) серед чоловіків з водного поло.

Головний суддя змагань - Завізіон В.М. (НК). 

 

Технічне засідання відбудеться 21 травня о __:00 в басейні "НСБ ЛВС МОУ".

 

 Виклики

 

 

 

 

 

Читати далі
Дата: 2021-04-20 14:13:07 | Просмотров: 483

ІV тур чемпіонату України серед жінок з водного поло.

13 по 15 травня 2021 р. у місті Харкові на базі басейну  "НТУ ХПІ"  відбудеться ІV тур (фінал) чемпіонату України серед жінок з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С.В. (МК). 

Технічне засідання  відбудеться 13 травня о 10:15 в басейні "НТУ ХПІ".

 

 Виклики

 

Читати далі
Дата: 2021-04-27 13:54:43 | Просмотров: 107

НТЗ U 15

З 16 по 22 травня  2021 р. у місті Кам'янському в басейні "МіКомп" відбудеться навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (юніори) U-15.

 

 Виклики

Дата: 2021-04-20 14:03:16 | Просмотров: 1331

І тур (група ІІ) чемпіонату України серед юнаків 2009 р.н.

З 06 по 10 травня 2021 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "Мікомп"  відбудеться І тур (група ІІ) чемпіонату України юнаків 2009 р.н. з водного поло.

Головний суддя змагань - Завізіон В.М. (НК). 

Технічне засідання  відбудеться 06 травня о 17:00 в готелі "Олімпія".

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2021-04-20 12:20:53 | Просмотров: 1180

ІІІ тур (фінал) чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та юніорів 2003 р.н. з водного поло.

З 05 по 09 травня 2021 р. у місті Дніпро на базі басейну  "ДНУ"  відбудеться ІІІ тур (фінал) чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та юніорів 2003 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК). 

Технічне засідання  відбудеться 05 травня о 10:30 в басейні "ДНУ".

 

 Виклики

Читати далі
Страницы: 1  2  3  4  5  6  >  >>  

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2021

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга 2021

  Команда Місце

 ДЮСШ № 21, м. Київ

1

 ДЮСШ № 3, м. Львів

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 4
 

 "Динамо", м. Ужгород

5
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна м. Київа 7
  Збірна Харківської області - 2 8
   "Меотіда", м. Маріуполь 9

 

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2021

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -   ШВСМ "Політехнік" 1
 Збірна м. Києва 2
  Збірна Донецької області  3
 

"ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -  ШВСМ "Політехнік" 1
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2
   Збірна м. Києва 3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2003 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. 2021

  Команда Місце
 Збірна м. Києва 1
 Збірна Харківської області 2
Збірна Донецької області  3
 

"ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4
  СДЮШОР № 9 5

 

Юніори 2003 р.н. 2021

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
  Збірна Харківської області - 2 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Харківської обл. 1

"КІВС", м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової

4
 

Збірна Закарпатської області

5
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

6
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: