*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2018-08-27 21:49:58 | Просмотров: 370

Помер Зємцов Йосип Федорович

24 серпня 2018 року не стало заслуженого тренера України, чемпіона Європи з водного поло Зємцова Йосипа Федоровича.

 

Йосип Федорович був кваліфікованим спеціалістом, талановим тренером та мудрим наставником. Він виховав чимало мастеровитих спортсменів, деякі з яких продовжують його тренерську справу, займаються викладацькою дільність у сфері спорту тощо.

 

Висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким.

 

Прощання з Йосипом Федоровичем та похорон відбудуться у вівторок, 28 серпня, о 15:00 на Байковому кладовищі м. Києва.

Дата: 2018-08-10 09:34:02 | Просмотров: 375

Міжнародний турнір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи

З 23 по 26 серпня 2018 р. у місті Новаки (Словаччина) відбудеться міжнародний турнір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи з водного поло серед юніорів.

 

  Виклики

Дата: 2018-05-08 11:23:56 | Просмотров: 829

ІІ тур відкритого чемпіонату України серед юніорів 2002 р.н.

З 26 по 30 червня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбувся ІІ тур відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорів 2002 р.н.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 26 червня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-05-30 10:01:13 | Просмотров: 663

Фінал Кубку України серед чоловіків

З 23 по 24 червня 2018 р. у місті Львові на базі басейну "ЦСК ЗСУ" відбувся фінал Кубку України серед чоловіків з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Завізіон В. М. (НК).

 

Мандатна комісія відбудеться 23 червня о __:__ в басейні "ЦСК ЗСУ".

 

  Виклики

Дата: 2018-04-23 11:00:57 | Просмотров: 538

FINA-школа для суддів з водного поло

З 15 по 17 червня 2018 р. у місті Львові відбулася FINA-школа для суддів з водного поло.

 

Дата: 2018-05-30 09:50:57 | Просмотров: 628

Кваліфікаційні змагання Кубку України серед чоловіків

З 11 по 13 червня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбулися кваліфікаційні змагання Кубку України серед чоловіків з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 11 червня о 14:00 в басейні "ДНУ".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-05-16 16:39:21 | Просмотров: 782

ІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2006 р.н.

З 06 по 10 червня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбувся ІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2006 р.н.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 06 червня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-05-31 10:57:27 | Просмотров: 349

Вітаємо з ювілеєм!

Федерація водного поло України вітає з 80-тиріччям заслуженого тренера Радянського Союзу Смеркуса Євгенія Давидовича!

 

Бажаємо Вам, Євгенію Давидовичу, міцного здоров'я і довгих років життя, успіхів і вдачі, добра, радості, миру і багато-багато перемог!

 

З ювілеєм!

Дата: 2018-05-22 12:32:46 | Просмотров: 411

Виклики для участі у міжнародному турнірі до кваліфікаційних змагань ЧЄ серед юніорок

З 01 по 03 червня 2018 р. у місті Враца (Болгарія) відбудеться міжнародний турнір з водного поло серед юніорок.

 

  Виклики

Дата: 2018-05-16 16:24:15 | Просмотров: 384

НТЗ до чемпіонату Європи серед юніорок

З 26 по 30 травня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбудеться навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (юніорки) до чемпіонату Європи.

 

  Виклики

Дата: 2018-05-07 10:50:56 | Просмотров: 793

VІ тур відкритого ХХVII чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

З 25 по 27 травня 2018 р. у місті Львові на базі басейну ЗСУ "ЦСКУ" відбудеться VІ тур відкритого XXVII чемпіонату України з водного поло (Супер ліга) серед чоловіків.

 

Головний суддя змагань - Завізіон В. М. (НК).

 

Судді туру: Островський М. (НК), Махарадзе Г. (НК), Черленяк Д. (І-ша кат.), Вєрємєєв К. (І-ша кат.).

 

 

Мандатна комісія відбудеться 25 травня о __:__ в басейні ЗСУ "ЦСКУ".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-05-10 10:21:44 | Просмотров: 539

ІІ тур (група ІІ) чемпіонату України серед юнаків 2004 р.н.

З 16 по 20 травня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбувся ІІ тур (група ІІ) чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2004 р.н.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 16 травня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-05-10 10:32:34 | Просмотров: 1232

ІІ тур (група І) чемпіонату України серед юнаків 2004 р.н.

З 14 по 18 травня 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся ІІ тур (група І) чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2004 р.н.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 14 травня о 10:00 в басейні НТУ "ХПІ".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-04-11 11:42:34 | Просмотров: 733

Кваліфікаційні змагання до чемпіонату Європи з водного поло серед юніорів

З 11 по 13 травня 2018 р. у місті Манчестер (Великобританія) відбудулися кваліфікаційні змагання до чемпіонату Європи з водного поло серед юніорів.

 

Делегат - Mr Tamas Molnar (HUN)
 

Судді: Mr Gregory Courbin (FRA), Mr Serghei Darie (MDA), Mr Erik Kolar (SVK), Mr Akif Uz (TUR).

 

  Виклики

 

 

 

Усі ігри будуть транслюватися у прямому ефірі за посиланнями, поданими у розкладі.

 

Читати далі
Дата: 2018-04-20 13:47:15 | Просмотров: 472

НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи серед юніорів

З 03 по 06 травня 2018 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбудеться навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (юніори) до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи.

 

  Виклики

Страницы: <<  <  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  >  >>  

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 6 48 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 6 36 2
 Збірна Харківської області 6 21 3
   ВК "Маріуполь" 6 3 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   Збірна Київщини 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5
    Збірна Харківської області - 2 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7
   ХДВУФК №1, м. Харків 8
   "Динамо", м. Київ 9

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  4 24 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 4 20 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4 16 3
 

 Збірна м. Києва

4 12 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2   5
   ХДВУФК №1, м. Харків 2   6
   "Динамо", м. Київ 2   7

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

Юніори 2003 р.н.

Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської обл. - 1 2
 Збірна Закарпатської обл. 3
 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 4

 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

5
 Збірна Харківської обл. - 2 6

 КДЮСШ ім. Ю.Кутенка, м. Львів

7
 "Динамо", м. Київ 8
 ХДВУФК №1, м. Харків 9
 ДЮСШ №21, м. Київ 10
"Меотіда", м. Маріуполь 12
ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків 12

 

Юнаки 2005 р.н.

Команда Місце

Збірна Харківської обл. - 1

1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК",

м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

2
ВК "Ужгород" 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 3

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

7
Збірна Харківської обл. - 2 7
СОК "Євроспорт", м. Львів 9
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2 9

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1, 

м. Харків

11
ДЮСШ №21, м. Київ 11
"Меотіда", м. Маріуполь 13
ДЮСШ № 3, м. Львів 13
СДЮШОР №9, м. Київ 13

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2 - ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків

13
ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової 17

 

Юнаки 2007 р.н.

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: