*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2018-11-01 12:06:50 | Просмотров: 359

НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи (юніори)

З 21 по 25 листопада 2018 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбудеться навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (юніори) до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи.

 

 

  Виклики

Дата: 2018-10-01 16:03:02 | Просмотров: 991

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2002 р.н.

З 12 по 16 листопада 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбудеться ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2002 р.н.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С. В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 12 листопада о 10:00 в басейні НТУ "ХПІ".

 

  Виклики

 

І місце посіла команда КЗ ЛОР "ЛУФК" (м. Львів), ІІ місце - ужгородське "Динамо" та ІІІ місце - "Збірна Харківської області". Фінальне розташування інших команд і кількість набраних очок Ви можете подивитися в правому блоці нашого сайту.

Читати далі
Дата: 2018-09-25 11:44:33 | Просмотров: 355

ІІ гра ІІ раунду Світової ліги серед чоловічих збірних команд

13 листопада 2018 р. в м. Харкові (Україна) на базі басейну "НТУ-ХПІ" відбудеться ІІ гра ІІ раунду Світової ліги з водного поло серед чоловічих команд між збірними України та Іспанії.

 

Делегат: Mr. Perisic (Сербія).

 

Судді: Mr. Ladmann (Німеччина) та Mr. Rakovic (Сербія).

 

  Виклики

Дата: 2018-10-01 16:10:34 | Просмотров: 570

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2004 р.н.

З 31 жовтня по 04 листопада 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбувся ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2004 р.н.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 31 жовтня об 11:30 в басейні "ДНУ".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-09-25 12:00:32 | Просмотров: 450

Міжнародний турнір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи (юніори)

З 26 по 28 жовтня 2018 р. у місті Баня-Лука (Боснія та Герцеговина) відбудеться міжнародний турнір "BORAC CUP-2018" до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи з водного поло серед юніорів.

 

  Виклики

 

Ігри турніру можна подивитися в прямому ефірі за цим посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=W5JsoqEDotI&feature=share

Дата: 2018-09-25 11:37:44 | Просмотров: 479

І гра ІІ раунду Світової ліги серед чоловічих збірних команд

23 жовтня 2018 р. о 21:00 у м. Утрехт (Нідерланди) на базі басейну "Zwembad De Krommerijn" відбудеться І гра ІІ раунду Світової ліги з водного поло серед чоловічих команд між збірними Нідерландів та України.

 

Делегат: Mr. Bebic (Хорватія).

 

Судді: Mr. Bender (Німеччина) та Mr. Blanchard (Франція).

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-09-17 11:07:04 | Просмотров: 1153

І тур відкритого XXVII чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

З 18 по 21 жовтня 2018 р. у місті Кам'янському, на базі басейну "МіКомп" відбувся І тур відкритого XXVІI чемпіонату України (Супер ліга) з водного поло серед чоловіків.

 

Команди-учасниці: ВК "Маріуполь", "Динамо" (Львів), Збірна Харківської області, "КЗ ЛОР ЛУФК" (Львів), національна збірна команда України (юніори), "НТУ-ХПІ" (Харків). 

 

Головний суддя - Завізіон В. М. (НК).

Судді: Гончаров С. (МК), Капінус В. (МК), Тренчук П. (НК), Гавриленко В. (І кат.), Чобіт Т. (І кат.).

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-09-24 15:52:16 | Просмотров: 314

НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи

З 17 по 21 жовтня 2018 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбудеться навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (юніори) до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи.

 

  Виклики

Дата: 2018-09-06 14:02:29 | Просмотров: 611

Кубок України серед жінок

З 09 по 12 жовтня 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбулися змагання Кубку України серед жінок з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С. В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 09 жовтня об 11:30 в басейні НТУ "ХПІ".

 

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2018-09-17 13:19:07 | Просмотров: 263

НТЗ до чемпіонату Європи (юніорки)

З 09 по 12 жовтня 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбудеться навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (юніорки) до чемпіонату Європи.

 

  Виклики

Дата: 2018-09-05 14:47:51 | Просмотров: 492

Суперкубок України серед чоловіків

06 жовтня 2018 р. у місті Харкові, на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся Суперкубок України серед чоловіків з водного поло. Переможцем стала Збірна команда Харківської області.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

Судді: Берішвілі Л. (МК) (Грузія), Мельников С. (МК) (Молдова).

 

Технічне засідання відбудеться 06 жовтня о 19:00 в басейні НТУ "ХПІ".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-09-05 14:44:10 | Просмотров: 465

Міжнародний турнір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи (юніори)

З 04 по 07 жовтня 2018 р. у місті Кишинів (Молдова) відбувся міжнародний турнір "Кубок Президента" до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи з водного поло серед юніорів.

 

Збірна команда Україна посіла друге місце, отримавши срібні медалі.

 

  Виклики

Дата: 2018-09-17 13:12:55 | Просмотров: 255

НТЗ до чемпіонату Європи (юніорки)

З 04 по 09 жовтня 2018 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбувся навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (юніорки) до чемпіонату Європи.

 

  Виклики

Дата: 2018-08-31 10:00:36 | Просмотров: 360

НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи

З 23 по 28 вересня 2018 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбудеться навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (юніори) до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи.

 

  Виклики

Дата: 2018-08-27 14:51:21 | Просмотров: 436

Пішла з життя Людмила Валієвна Баркалова

26 серпня 2018 року зупинилося серце Людмили Валієвни Баркалової.

 

Світ втратив добру, щиру, порядну, небайдужу Людину та мудру жінку.

Людмилу Валієвну знали як людину, до якої завжди можна звернутися з будь-якої проблемою; як людину, яка завжди допоможе і словом, і ділом; як людину, яку всі любили та до якої ставилися з глибокою повагою.

 

Світла пам'ять про Людмилу Валієвну назавжди залишиться в наших серцях…

 

Висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким.

 

Прощання з Людмилою Валієвною та похорон відбудуться у середу, 29 серпня, о 12:00 на Байковому кладовищі м. Києва.

Читати далі
Страницы: <<  <  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  >  >>  

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 6 48 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 6 36 2
 Збірна Харківської області 6 21 3
   ВК "Маріуполь" 6 3 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   Збірна Київщини 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5
    Збірна Харківської області - 2 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7
   ХДВУФК №1, м. Харків 8
   "Динамо", м. Київ 9

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  4 24 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 4 20 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4 16 3
 

 Збірна м. Києва

4 12 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2   5
   ХДВУФК №1, м. Харків 2   6
   "Динамо", м. Київ 2   7

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

Юніори 2003 р.н.

Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської обл. - 1 2
 Збірна Закарпатської обл. 3
 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 4

 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

5
 Збірна Харківської обл. - 2 6

 КДЮСШ ім. Ю.Кутенка, м. Львів

7
 "Динамо", м. Київ 8
 ХДВУФК №1, м. Харків 9
 ДЮСШ №21, м. Київ 10
"Меотіда", м. Маріуполь 12
ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків 12

 

Юнаки 2005 р.н.

Команда Місце

Збірна Харківської обл. - 1

1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК",

м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

2
ВК "Ужгород" 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 3

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

7
Збірна Харківської обл. - 2 7
СОК "Євроспорт", м. Львів 9
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2 9

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1, 

м. Харків

11
ДЮСШ №21, м. Київ 11
"Меотіда", м. Маріуполь 13
ДЮСШ № 3, м. Львів 13
СДЮШОР №9, м. Київ 13

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2 - ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків

13
ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової 17

 

Юнаки 2007 р.н.

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: