*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2020-08-21 10:18:54 | Просмотров: 1053

Конкурс

Результати конкурсу:

- юніори 2004 р.н. старшим тренером призначено Момота Віктора  (помічник Гуренко Дмитро).

- юніори 2006 р.н. старшим тренером призначено Наумчика Євгена                                                          (помічник Головкін Тарас)

- юніорки 2004 р.н. старшим тренером призначено Міроненко Олександру (помічник Скіба Євген).

Читати далі
Дата: 2020-10-06 16:51:16 | Просмотров: 555

Кубок України жінки

 

Увага!!! строки змагань перенесено на невизначений термін.

Дата: 2020-09-02 14:20:02 | Просмотров: 1042

Інформація по Збірній команді Київщини

За дорученням презедентаи ФВПУ, з метою надання об'єктивної інформації, цим постом ми починаємо висвітлення докуметів (звернень, листів, судових ухвал та рішень), які надходять від Федерації водного поло Київщини на адресу різних організацій та відповіді на них.

 

 

 

Читати далі
Дата: 2020-09-17 10:26:42 | Просмотров: 2414

Фінал Чемпіонату України серед юнаків та дівчат 2008 р.н.

З 05 по 09 жовтня 2020 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "МіКомп"  відбудеться чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань Гончаров С.В. (МК).

Технічне засідання   відбудеться 02 жовтня о 16:00 в готелі "Олімпія".

 

Під час проведення змагань буде проведенно семінар тренерів та суддів.

 

 

  ВИКЛИКИ

 

 

 регламент ФВПУ

Читати далі
Дата: 2020-09-16 15:12:05 | Просмотров: 1424

Кубок України чоловіки

З 02 по 04 жовтня 2020 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "МіКомп"  відбудеться Кубок України серед чоловіків  з водного поло.

Судді змагань: 

Гончаров С.В. (МК) - головний суддя, Махарадзе Г.Т. (М.К.), Кастанда В.Р. (М.К.), Головкін Т.Є. (І  кат), Момот В.В. (І кат), 

 

Технічне засідання   відбудеться 02 жовтня о 16:00 в готелі "Олімпія".

 

 

 

 Регламент ФВПУ

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2020-08-19 14:20:49 | Просмотров: 1752

ІІ тур відкритого чемпіонату України серед юнаків 2006 р.н.

 

З 21 по 25 вересня 2020 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "МіКомп"  відбудеться ІІ тур (групв І та ІІ) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2006 р.н.  з водного поло.

 

Головні судді змагань:

Група І - Бєлєвцов В.І. (MК)

Група ІІ - Гончаров С.В. (МК). 

Технічне засідання   відбудеться 21 вересня о 09:30 в готелі "Олімпія".
 

 група І

 

група ІІ

Читати далі
Дата: 2020-08-20 14:17:31 | Просмотров: 1165

Турнір пам'яті сім'ї Баркалових

З 11 по 13 вересня 2020 р. у місті Києві, за підтримки федерації водного поло 

м. Києва, на базі басейну  "НТУ КПІ"  відбудеться турнір пам'яті сім'ї Баркалових серед юнаків та дівчат 2008 р.н. та молодше. 

Головний суддя змагань: Завізіон В. М. (Н.К.)

 

Команди учасниці:

Група І: Збірна Харківської області, Збірна Закарпатської області,

КДЮСШ ім. Ю. Кутенко м. Львів.

Група ІІ: ДЮСША № 3 м. Львів, Збірна Дніпропетровської області,

Збірна команда м. Києва.

 

Офіційний спонсор турніру "Turbo Ukraine"

Читати далі
Дата: 2020-08-18 10:12:40 | Просмотров: 1001

V - VI тури відкритого чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

З 27 по 30 серпня 2020 р. у місті Львів на базі басейну  "НСБЛВС"  МОУ відбудется V - VI тури відкритого чемпіонату України (Супер ліга) серед  чоловіків з водного поло.

Головний суддя змагань - Завізіон Валерій (Н.К.)

Cудді туру: Костанда В'ячеслав (МК), Махарадзе Георгій (МК), Черленяк Дмитро (НК),  Островський Мар'ян (НК), Момот Віктор (І К).

 

 Технічне засідання   відбудеться 27 липня о 16:00 в басейні  "НСБЛВС"   МОУ.

Читати далі
Дата: 2020-07-14 12:32:23 | Просмотров: 1474

ІІ тур відкритого чемпіонату України серед юніорів 2004 р.н.

 З 06 по 10 серпня 2020 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "МіКомп"   відбудеться ІІ тур відкритого чемпіонату України серед юніорів 2004 р.н.   з водного поло.

 

 Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК). Технічне засідання   відбудеться 06 серпня о 16:00 в готелі "Олімпія".

 

 

 

Читати далі
Дата: 2020-07-24 14:00:08 | Просмотров: 1204

Повторно

З 27 по 30 липня 2020 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "МіКомп"        (м. Кам'янське, проспект Аношкіна, 109-4), відбудеться ІІІ - ІV тури відкритого чемпіонату України (Супер ліга) з водного поло (чоловіки) серед команд, що зайняли 1 - 4 місця по результатам ігор 1-го етапу. Запрошуються учасники змагань згідно Регламенту.

Головний суддя змагань - Лісун В.(НК).

Cудді туру: Гончаров С. (МК), Костанда В. (МК), Махарадзе Г. (МК), Вішневська С. (МК), Бєлєвцов В. (МК).

 

Технічне засідання   відбудеться 27 липня о 16:00 в готелі "Олімпія" (проспект Аношкіна, 105).

Дата: 2020-07-13 15:26:27 | Просмотров: 1410

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та юніорів 2002 р.н.

 

 З 20 по 24 липня 2020 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "МіКомп"   відбудеться 3 тур (фінал) відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед   чоловіків та серед юніорів 2002 р.н. з водного поло.

 

 Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК). Технічне засідання   відбудеться 20 липня о 16:00 в готелі "Олімпія".

 

  

Читати далі
Дата: 2020-07-14 16:03:02 | Просмотров: 1590

ІІІ - ІV тури відкритого чемпіонату України (Суперліга) серед чоловіків

З 27 по 30 липня 2020 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "МіКомп" відбудется ІІІ - ІV тури відкритого чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків з водного поло.

Головний суддя змагань - .

Cудді туру: Гончаров С. (МК), Костанда В. (МК), Махарадзе Г. (МК), Вішневська С. (МК), Бєлєвцов В. (МК).

 

Технічне засідання   відбудеться 27 липня о 16:00 в готелі "Олімпія".

Читати далі
Дата: 2018-09-28 15:06:57 | Просмотров: 1362

***

Дата: 2019-12-18 15:34:32 | Просмотров: 3423

Відбулося жеребкування чемпіонатів України серед юніорів і юнаків

Федерацією водного поло України було проведено жеребкування серед команд, що подали заявки на участь у чемпіонатах України серед юніорів і юнаків у наступному сезоні.

Читати далі
Дата: 2020-02-13 15:28:21 | Просмотров: 863

НТЗ до ігор Світової Ліги (чоловіки)

4a86ed3595895(1).jpgЗ 10 по 15 березня 2020 р. у місті Кам'янському в басейні "МіКомп" відбувся навчально-тренувальний збір до ігор Світової Ліги національної збірної команди України з водного поло (чоловіки).

 

 Виклики

Страницы: <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  >  >>  

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2021

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга 2021

  Команда Місце

 ДЮСШ № 21, м. Київ

1

 ДЮСШ ім. А. Дідуха, м. Львів

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 4
 

 "Динамо", м. Ужгород

5
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна м. Київа 7
  Збірна Харківської області - 2 8
   "Меотіда", м. Маріуполь 9

 

 

 

 

Кубок України 2021

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2021

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -   ШВСМ "Політехнік" 1
 Збірна м. Києва 2
  Збірна Донецької області  3
 

"ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -  ШВСМ "Політехнік" 1
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2
   Збірна м. Києва 3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2003 р.н. 2021

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. 2021

  Команда Місце
 Збірна м. Києва 1
 Збірна Харківської області 2
Збірна Донецької області  3
 

"ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4
  СДЮШОР № 9 5

 

Юніори 2003 р.н. 2021

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
  Збірна Харківської області - 2 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Харківської обл. 1

"КІВС", м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової

4
 

Збірна Закарпатської області

5
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

6
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: