*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2019-01-25 14:58:05 | Просмотров: 609

1 тур (група 1) ЧУ серед юніорів 2003 р. н.

З 06 по 10 березня 2019 р. у місті Дніпрі, на базі басейну "ДНУ" відбувся 1 тур (група 1) відкритого  чемпіонату України серед юніорів 2003 р. н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 06 березня об 11:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-02-08 10:30:38 | Просмотров: 153

НТЗ до кваліфікаційних змагань ЧЄ (чоловіки)

З 05 по 11 березня 2019 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбувся навчально-тренувальний збір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України з водного поло (чоловіки).

 

  Виклики

Дата: 2019-01-25 14:40:21 | Просмотров: 850

1 тур (група 2) ЧУ серед юніорів 2003 р. н.

З 04 по 08 березня 2019 р. у місті Харкові, на базі басейну "ХПІ" відбувся 1 тур (група 2) відкритого  чемпіонату України серед юніорів 2003 р. н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В.І. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 04 березня о 10:00 в басейні "ХПІ".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-01-16 10:54:43 | Просмотров: 432

1 тур (група 4) ЧУ серед юнаків 2005 р.н.

З 01 по 03 березня 2019 р. у місті Києві на базі басейну  "Школа плавання та здоров'я" відбувся 1 тур (група 4) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2005 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Капінус В.В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 01 березня о 19:00 в басейні "Школа плавання та здоров'я".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-01-23 16:51:58 | Просмотров: 186

МТ до кваліфікаційних змагань ЧЄ U-17 (юніори)

З 28 лютого по 03 березня 2019 р. у місті Новаки (Словаччина) відбувся міжнародний турнір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи U-17 (юніори).

 

 

  Виклики

Дата: 2019-01-23 16:33:48 | Просмотров: 451

1 тур (фінал) ЧУ серед юніорок 2002 р.н.

З 28 лютого по 02 березня 2019 р. у місті Харкові на базі басейну "ХПІ" відбувся 1 тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юніорок 2002 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С.В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 28 лютого об 11:00 в басейні "ХПІ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-01-16 10:46:17 | Просмотров: 465

1 тур (група 1) ЧУ серед юнаків 2005 р.н.

З 25 лютого по 01 березня 2019 р. у місті Харкові на базі басейну  "Пiонер" відбувся 1 тур (група 1) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2005 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В.І. (МК).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-02-15 11:21:24 | Просмотров: 159

Оголошення

Кафедра водних видів спорту Національного університету фізичного виховання і спорту України запрошує всіх у 2019 році на навчання за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт», спеціалізація – тренерська діяльність в обраному виді спорту (за видами спорту: плавання, підводне плавання, водне поло, синхронне плавання, стрибки у воду, веслування на байдарках і каное, академічне веслування, вітрильний спорт, веслувальний слалом).

Читати далі
Дата: 2019-02-20 16:04:38 | Просмотров: 136

Інформація щодо кваліфікаційних змагань до ЧЄ серед жінок

З 25 по 28 квітня 2019 р. у Португалії відбудуться кваліфікаційні змагання чемпіонату Європи з водного поло серед жінок.

 

Кваліфікаційна група складається з таких команд: Португалія, Румунія, Словаччина, Україна, Швейцарія, Чехія.

 

Усі команди грають одна з одною за колом, після чого братимуть участь у іграх плей-оф (12 та 26 жовтня 2019 р.) відповідно до зайнятого місця у групі з останніми шістьома командами чемпіонату Європи (Франція, Німеччина, Сербія, Ізраїль, Хорватія, Туреччина).

 

Дата: 2019-01-16 11:17:11 | Просмотров: 581

1 тур ЧУ серед жінок

З 22 по 24 лютого 2019 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбудеться 1 тур відкритого чемпіонату України серед жінок з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Фоміченко Г.Д. (НК).

 

Технічне засідання відбудеться 22 лютого о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-01-18 11:19:38 | Просмотров: 154

НТЗ до кваліфікаційних змагань ЧЄ U-17 (юніори)

З 17 по 23 лютого 2019 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбувся навчально-тренувальний збір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України U-17 (юніори) з водного поло.

 

  Виклики

Дата: 2019-01-18 09:56:46 | Просмотров: 159

5 гра Світової ліги

19 лютого 2019 р. в Іспанії відбулася 5 гра Світової ліги з водного поло серед чоловічих команд між національними збірними Іспанії та України.

 

Делегат: Mr Lonzi (Італія).

Рефері 1 / Рефері 2: Mr Schopp (Німеччина) / Mr Gransjean (Нідерланди).

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-01-17 10:08:02 | Просмотров: 159

НТЗ до кваліфікаційних змагань ЧЄ (чоловіки)

З 11 по 17 лютого 2019 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбувся навчально-тренувальний збір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України з водного поло (чоловіки).

 

  Виклики

Дата: 2019-01-16 11:05:12 | Просмотров: 346

1 тур (група 2) ЧУ серед юнаків 2005 р.н.

З 15 по 17 лютого 2019 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбувся 1 тур (група 2) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2005 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 15 лютого о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-01-16 11:27:59 | Просмотров: 572

ІІІ тур ЧУ (Супер ліга) серед чоловіків

З 09 по 11 лютого 2019 р. у місті Харкові, на базі басейну "ХПІ" відбувся ІІІ тур відкритого  чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В.І. (МК).

Судді туру: Вишневська С. (МК), Махарадзе Г. (МК), Черленяк Д. (І кат.).

 

Технічне засідання відбудеться 09 лютого о 17:00 в басейні "ХПІ".

 

  Виклики

Читати далі
Страницы: <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  >  >>  
Натиснути для перегляду

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 6 48 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 6 36 2
 Збірна Харківської області 6 21 3
   ВК "Маріуполь" 6 3 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   Збірна Київщини 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5
    Збірна Харківської області - 2 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7
   ХДВУФК №1, м. Харків 8
   "Динамо", м. Київ 9

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  4 24 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 4 20 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4 16 3
 

 Збірна м. Києва

4 12 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2   5
   ХДВУФК №1, м. Харків 2   6
   "Динамо", м. Київ 2   7

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

Юніори 2003 р.н.

Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської обл. - 1 2
 Збірна Закарпатської обл. 3
 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 4

 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

5
 Збірна Харківської обл. - 2 6

 КДЮСШ ім. Ю.Кутенка, м. Львів

7
 "Динамо", м. Київ 8
 ХДВУФК №1, м. Харків 9
 ДЮСШ №21, м. Київ 10
"Меотіда", м. Маріуполь 12
ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків 12

 

Юнаки 2005 р.н.

Команда Місце

Збірна Харківської обл. - 1

1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК",

м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

2
ВК "Ужгород" 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 3

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

7
Збірна Харківської обл. - 2 7
СОК "Євроспорт", м. Львів 9
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2 9

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1, 

м. Харків

11
ДЮСШ №21, м. Київ 11
"Меотіда", м. Маріуполь 13
ДЮСШ № 3, м. Львів 13
СДЮШОР №9, м. Київ 13

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2 - ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків

13
ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової 17

 

Юнаки 2007 р.н.

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: