*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2017-05-15 12:56:04 | Просмотров: 2375

Відкритий чемпіонат України з водного поло серед юнаків 2005 р.н.

З 06 по 11 червня 2017 р. у місті Дніпро, на базі басейну "ДНУ" відбувся відкритий чемпіонат України з водного поло серед юнаків 2005 р. н.

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-05-29 13:57:14 | Просмотров: 665

Жеребкування чемпіонату Європи з водного поло серед юніорів

За результатами жеребкування фінальної частини чемпіонату Європи з водного поло серед юніорів, збірна України потрапила у групу А. Відповідно, суперниками нашої команди стали юніорські збірні Хорватії, Угорщини та Чорногорії.

Зазначимо, що ігри будуть проходити на Мальті у період з 10 по 17 вересня 2017 року.

Читати далі
Дата: 2017-04-24 15:32:47 | Просмотров: 1128

ІV тур (фінал) відкритого XXVI чемпіонату України (Супер ліга) з водного поло серед чоловіків

З 26 по 28 травня 2017 р. у місті Львові, на базі басейну "ЗСУ ЦСКА" відбудеться ІV тур (фінал) відкритого XXVI чемпіонату України (Супер ліга) з водного поло серед чоловіків.

Головний суддя змагань - Висотін В. І. (НК).

 

  Виклики

 

Читати далі
Дата: 2017-04-24 15:23:04 | Просмотров: 1092

ІV тур (фінал) відкритого XXV чемпіонату України з водного поло серед жінок

З 19 по 21 травня 2017 р. у місті Дніпро, на базі басейну "ДНУ" відбувся ІV тур (фінал) відкритого XXV чемпіонату України з водного поло серед жінок.

Головний суддя змагань - Вишневська С. В. (МК).lag 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-03-31 09:57:10 | Просмотров: 1134

XIII літня універсіада України 2017 року з водного поло серед чоловіків

З 15 по 19 травня 2017 р. у місті Харкові, на базі басейну "НТУ-ХПІ" відбудеться ХІІІ літня універсіада України 2017 року з водного поло серед чоловіків.

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

  Регламент

Читати далі
Дата: 2017-05-10 10:13:30 | Просмотров: 1181

Кваліфікаційні змагання чемпіонату Європи з водного поло серед юніорів, м. Манчестер (Великобританія)

З 11 по 14 травня 2017 р. у місті Манчестері (Великобританія), на базі басейну "The East Manchester Leisure Centre" відбулися кваліфікаційні змагання чемпіонату Європи з водного поло (юніори) серед команд Групи С: Україна, Великобританія, Ізраїль, Литва, Румунія.

 

Читати далі
Дата: 2017-04-26 16:26:02 | Просмотров: 1073

XXII міжнародний турнір з водного поло серед юніорів, присвячений пам’яті О. С. Баркалова

З 01 по 03 травня 2017 р. у місті Харків, на базі басейну "НТУ-ХПІ" відбувся XXII міжнародний турнір з водного поло серед юніорів, присвячений пам’яті дворазового Олімпійського чемпіона О. С. Баркалова.

 

Найкращий бомбардир турніру -  Ашанін Дмитро (зб. Харківської обл.).

Найкращий захисник - Толстіков Артем (ДЮСШ №3, м. Львів).

Найкращий воротар - Хонда Артем ("Гомель").

Найкращий гравець - Онищенко Григорій (СДЮШОР ім. Я. Клочкової ,  м. Харків).

 

Вітаємо призерів!

 

Призи надані нашим партнером "Турбо Україна".

Читати далі
Дата: 2017-04-05 10:13:37 | Просмотров: 1133

ІІ тур відкритого XXVI чемпіонату України (Вища ліга) з водного поло серед чоловіків та юніорів 1999 р.н.

З 29 квітня по 02 травня 2017 р. у місті Дніпро, на базі басейну "ДНУ" відбувся ІІ тур відкритого XXVI чемпіонату України (Вища ліга) з водного поло серед чоловіків та юніорів 1999 р.н.

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

  Виклики (чоловічі команди)

  Виклики (юніорські команди)

Читати далі
Дата: 2017-04-05 11:55:06 | Просмотров: 1046

ІII тур відкритого XXVI чемпіонату України (Супер ліга) з водного поло серед чоловіків

З 26 по 28 квітня 2017 р. у місті Харків, на базі басейну "НТУ-ХПІ" відбувся ІІІ тур відкритого XXVI чемпіонату України (Супер ліга) з водного поло серед чоловіків.

Головний суддя змагань - Висотін В. І. (НК).

Судді: Антонюк О. В. (І-ша кат.), Бєлєвцов В. І. (МК), Гончаров С. В. (МК), Махарадзе Г. Т. (НК).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-04-24 11:17:22 | Просмотров: 937

Міжнародний турнір з водного поло серед юніорів "Słowianka-Cup 2017"

З 21 по 23 квітня 2017 р. у місті Гожув Великопольський (Польща), на базі басейну спортивно-реабілітаційного центру "Słowianka" відбувся міжнародний турнір з водного поло "Słowianka-Cup 2017" серед юніорів 2000 р. н. та молодше, у якому приймала участь збірна команда України.

 

Обігравши збірні команди Польщі та Білорусі, наші юніори посіли перше місце серед учасників міжнародного турніру. Вітаємо переможців!
 

Читати далі
Дата: 2017-04-05 11:44:57 | Просмотров: 962

ІІІ тур відкритого XXV чемпіонату України з водного поло серед жінок

З 20 по 22 квітня 2017 р. у місті Харків, на базі басейну "НТУ-ХПІ" відбувся ІІІ тур відкритого XXV чемпіонату України з водного поло серед жінок.

Головний суддя змагань - Вишневська С. В. (МК).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-03-14 15:54:03 | Просмотров: 1801

І тур (група А) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н.

З 03 по 07 квітня 2017 р. у місті Харків, на базі басейну "НТУ-ХПІ" відбувся І тур (група А) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н.

Головний суддя змагань - Столяров С.Б. (Н.К.).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-03-21 16:10:45 | Просмотров: 1081

І тур (група Б) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н.

З 07 по 09 квітня 2017 р. у місті Києві, на базі басейну "НТУУ-КПІ" відбувся І тур (група Б) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н.

Головний суддя змагань - Качалов О. Ю. (НК).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-03-14 16:00:54 | Просмотров: 1023

І тур (група В) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н.

З 02 по 04 квітня 2017 р. у місті Львові, на базі басейну "Динамо" відбувся І тур (група В) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н.

Головний суддя змагань - Наумчик Є. Г. (Н.К.)

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-03-14 16:05:25 | Просмотров: 1026

І тур (група Г) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н.

З 04 по 06 квітня 2017 р. у місті Дніпро, на базі басейну "ДНУ" відбувся І тур (група Г) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н.

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

  Виклики

Читати далі
Страницы: <<  <  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  >  >>  
Натиснути для перегляду

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 6 48 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 6 36 2
 Збірна Харківської області 6 21 3
   ВК "Маріуполь" 6 3 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   Збірна Київщини 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5
    Збірна Харківської області - 2 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7
   ХДВУФК №1, м. Харків 8
   "Динамо", м. Київ 9

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  4 24 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 4 20 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4 16 3
 

 Збірна м. Києва

4 12 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2   5
   ХДВУФК №1, м. Харків 2   6
   "Динамо", м. Київ 2   7

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

Юніори 2003 р.н.

Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської обл. - 1 2
 Збірна Закарпатської обл. 3
 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 4

 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

5
 Збірна Харківської обл. - 2 6

 КДЮСШ ім. Ю.Кутенка, м. Львів

7
 "Динамо", м. Київ 8
 ХДВУФК №1, м. Харків 9
 ДЮСШ №21, м. Київ 10
"Меотіда", м. Маріуполь 12
ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків 12

 

Юнаки 2005 р.н.

Команда Місце

Збірна Харківської обл. - 1

1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК",

м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

2
ВК "Ужгород" 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 3

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

7
Збірна Харківської обл. - 2 7
СОК "Євроспорт", м. Львів 9
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2 9

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1, 

м. Харків

11
ДЮСШ №21, м. Київ 11
"Меотіда", м. Маріуполь 13
ДЮСШ № 3, м. Львів 13
СДЮШОР №9, м. Київ 13

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2 - ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків

13
ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової 17

 

Юнаки 2007 р.н.

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: