*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2017-12-31 18:49:54 | Просмотров: 626

З наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим!

Федерація водного поло України щиро вітає Вас з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим!

 

Бажаємо Вам і Вашим близьким у 2018 році міцного здоров'я, щастя, успіхів, миру та затишку! Нехай у Новому році збудуться всі Ваші мрії і кожен день даруватиме виключно позитивні емоції!

Дата: 2017-12-28 12:08:13 | Просмотров: 624

Наказ Виконкому ФВПУ від 28.12.2017 р.

Рішенням Виконкому ФВПУ від 28.12.2017 р. тренерами національних юніорських збірних команд України 2001-2002 р. н. було призначено Момота Віктора Володимировича (юніори) та Мироненко Олександру Ігорівну (юніорки).

 

Вітаємо тренерів з призначенням і бажаємо плідної та продуктивної роботи на чолі збірних!

 

 

Читати далі
Дата: 2017-12-04 09:56:21 | Просмотров: 953

І тур (група А) відкритого XXVII чемпіонату України серед чоловіків (Вища ліга) та юніорів 2000 р.н.

З 14 по 17 грудня 2017 р. у місті Дніпрі, на базі басейну "ДНУ" відбувся І тур (група А) відкритого XXVII чемпіонату України з водного поло серед чоловіків (Вища ліга) та юніорів 2000 р.н.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

 

 

  Виклики (чоловічі команди)

  Виклики (юніорські команди)

 

Читати далі
Дата: 2017-12-04 10:10:17 | Просмотров: 1074

І тур (група Б) відкритого XXVII чемпіонату України серед чоловіків (Вища ліга) та юніорів 2000 р.н.

З 11 по 15 грудня 2017 р. у місті Харкові, на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся І тур (група Б) відкритого XXVII чемпіонату України з водного поло серед чоловіків (Вища ліга) та юніорів 2000 р.н.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

  Виклики (чоловічі команди)

  Виклики (юніорські команди)

Читати далі
Дата: 2017-10-30 10:42:35 | Просмотров: 1345

ІІ тур відкритого XXVII чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

З 07 по 10 грудня 2017 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбувся ІІ тур відкритого XXVII чемпіонату України з водного поло (Супер ліга) серед чоловіків.

 

Головний суддя змагань - Висотін В. І. (НК).

 

Судді туру: Бєлєвцов В. (МК), Капінус В. (МК), Махарадзе Г. (НК), Островський М. (НК), Черленяк Д. (І-ша кат.)

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-10-30 10:49:56 | Просмотров: 797

Відкритий чемпіонат України серед юніорок 2001 р.н.

З 04 по 06 грудня 2017 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся відкритий чемпіонат України з водного поло серед юніорок 2001 р.н.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С. В. (МК).

 

 

 

 

 

Читати далі
Дата: 2017-10-30 10:53:14 | Просмотров: 711

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юніорів 2001 р.н.

З 20 по 24 листопада 2017 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбувся ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорів 2001 р.н.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

 

 

 

  Виклики

Дата: 2017-10-30 10:56:19 | Просмотров: 1757

І тур відкритого XXVII чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

З 16 по 19 листопада 2017 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбувся І тур відкритого XXVII чемпіонату України з водного поло (Супер ліга) серед чоловіків.

Головний суддя змагань - Висотін В. І. (НК).

Судді туру: Веремєєв К. (І-ша кат.), Гончаров С. (МК), Чобіт Т. (І-ша кат.), Бєлєвцов В. (МК) та Гавриленко В. (І-ша кат.).

 

 

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-10-30 10:59:29 | Просмотров: 972

Відкритий чемпіонат України серед юніорок 1999 р.н.

З 10 по 12 листопада 2017 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбувся відкритий чемпіонат України з водного поло серед юніорок 1999 р.н.

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

 

 

 

 

  Виклики

Дата: 2017-09-12 15:32:38 | Просмотров: 994

Суперкубок України серед чоловіків

28 жовтня 2017 р. о 18.00 у місті Києві, на базі басейну Центру ФВС КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся Суперкубок України серед чоловіків з водного поло.

Головний суддя змагань - Висотін В. І. (НК).

 

Переможцем гри стала команда "Динамо" (м. Львів), яка перемогла Збірну Харківської області з рахунком 7-8 (3-2;0-2;1-3;3-1).

 

 Виклики

Дата: 2017-09-08 11:57:19 | Просмотров: 1381

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2003 р.н.

З 23 по 27 жовтня 2017 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбудеться ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2003 р. н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться о 1300 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-10-11 10:14:27 | Просмотров: 695

ІІ раунд кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи з водного поло серед чоловіків

З 06 по 08 жовтня 2017 р. у місті Лісабон (Португалія) відбувся ІІ раунд кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи з водного поло серед чоловіків за участю національних збірних команд Литви, Португалії, Чехії та України.

 

Збірна команда нашої країни посіла перше місце в групі, здобувши путівку до раунду плей-офф, де зіграє зі збірною Мальти або Туреччини.

 

Читати далі
Дата: 2017-09-29 09:58:35 | Просмотров: 1792

ІІ раунд кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи з водного поло серед жінок

З 04 по 08 жовтня 2017 р. у місті Києві, на базі басейну Центру ФВС КПІ ім. Ігоря Сікорського (вул. Верхньоключова 1/26) відбувся ІІ раунд кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи з водного поло серед жінок за участю національних збірних команд Ізраїлю, Мальти, Румунії, Словаччини, Швейцарії, Чехії та України.

Делегат змагань - Деян Перішич (Сербія).

 

Збірна команда нашої країни посіла четверте місце у групі, здобувши путівку до раунду плей-офф, де зіграє зі збірною Сербії.

 

 

Читати далі
Дата: 2017-09-04 11:23:22 | Просмотров: 1440

Відкритий Кубок України серед жінок

З 28 по 30 вересня 2017 р. у місті Києві, на базі басейну Центру ФВС КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться відкритий Кубок України серед жінок з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Лісун В. С. (НК).

 

 

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-09-04 11:17:53 | Просмотров: 1119

Фінал Кубку України серед чоловіків

З 22 по 24 вересня 2017 р. у місті Львові, на базі басейну "НСБ ЛВС" відбувся фінал Кубку України серед чоловіків з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Висотін В. І. (НК).

 

 

 

 

  Виклики

 

Читати далі
Страницы: <<  <  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  >  >>  

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 6 48 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 6 36 2
 Збірна Харківської області 6 21 3
   ВК "Маріуполь" 6 3 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   Збірна Київщини 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5
    Збірна Харківської області - 2 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7
   ХДВУФК №1, м. Харків 8
   "Динамо", м. Київ 9

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  4 24 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 4 20 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4 16 3
 

 Збірна м. Києва

4 12 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2   5
   ХДВУФК №1, м. Харків 2   6
   "Динамо", м. Київ 2   7

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

Юніори 2003 р.н.

Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської обл. - 1 2
 Збірна Закарпатської обл. 3
 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 4

 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

5
 Збірна Харківської обл. - 2 6

 КДЮСШ ім. Ю.Кутенка, м. Львів

7
 "Динамо", м. Київ 8
 ХДВУФК №1, м. Харків 9
 ДЮСШ №21, м. Київ 10
"Меотіда", м. Маріуполь 12
ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків 12

 

Юнаки 2005 р.н.

Команда Місце

Збірна Харківської обл. - 1

1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК",

м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

2
ВК "Ужгород" 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 3

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

7
Збірна Харківської обл. - 2 7
СОК "Євроспорт", м. Львів 9
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2 9

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1, 

м. Харків

11
ДЮСШ №21, м. Київ 11
"Меотіда", м. Маріуполь 13
ДЮСШ № 3, м. Львів 13
СДЮШОР №9, м. Київ 13

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2 - ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків

13
ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової 17

 

Юнаки 2007 р.н.

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: