*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2021-03-01 13:24:40 | Просмотров: 22

ІІ тур чемпіонату України (Суперліга) серед чоловіків з водного поло.

З 26 по 28 березня 2021 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбудеться ІІ тур  чемпіонату України (Суперліга) серед чоловіків з водного поло.

Головний суддя змагань - Завізіон. (НК). 

Технічне засідання відбудеться 26 березняо о 00:00 в готелі "Олімпія".

 

 Виклики

Дата: 2021-02-18 10:40:53 | Просмотров: 62

НТЗ U 17 (юніорки)

З 11 по 15 березня  2021 р. у місті Харків в басейні  "ХПІ" відбудеться навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (юніорки) U-17.

 

 Виклики

Дата: 2021-02-17 12:29:11 | Просмотров: 105

ІІ тур чемпіонату України серед жінок з водного поло.

З 25 по 27 березня 2021 р. у місті Харкові на базі басейну  "ХПІ" відбудеться ІІ тур чемпіонату України серед жінок з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Вішневська С.В. (МК). 

Технічне засідання відбудеться 25 березня о __:00 в басейні "ХПІ".

 

 Виклики

Дата: 2021-02-16 12:56:42 | Просмотров: 220

І тур (група ІІ) чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2003 р.н.

З 08 по 12 березня 2021 р. у місті Харків на базі басейну  "НТУ ХПІ"  відбудеться І тур (група ІІ) чемпіонату України (Вищп ліга) серед чоловіків та юніорів 2003 р.н. з водного поло.

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В.І. (МК). Технічне засідання  відбудеться 08 березня о 10:30 в басейні "ХПІ".

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2021-02-16 12:01:06 | Просмотров: 174

І тур (група І) чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2003 р.н.

З 10 по 14 березня 2021 р. у місті Діпро на базі басейну  "ДНУ"  відбудеться І тур (група І) чемпіонату України (Вищп ліга) серед чоловіків та юніорів 2003 р.н. з водного поло.

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК). Технічне засідання  відбудеться 09 березня о __:00 в басейні "ДНУ".

 

 Виклики

Дата: 2021-02-11 13:15:25 | Просмотров: 113

Чемпіонат України серед юніорок 2004 р.н.

З 04 по 07 березня 2021 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбудеться фінал чемпіонату України серед юніорок 2004 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК). Технічне засідання відбулося 19 лютого о 10:30 в басейні "ДНУ".

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2021-01-29 10:39:19 | Просмотров: 118

НТЗ U 15

З 25 лютого по 03 березня  2021 р. у місті Кам'янському в басейні "МіКомп" відбудеться навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (юніори) U-15.

 

 Виклики

Дата: 2021-01-12 16:37:56 | Просмотров: 912

Склад учасників та розподіл по підгрупах

Учасники чемпіонатів України 2021 року за віковими категоріями

Читати далі
Дата: 2021-01-27 14:08:25 | Просмотров: 641

І тур чемпіонату України (Суперліга) серед чоловіків з водного поло.

З 27 лютого по 01 березня 2021 р. у місті Харкові на базі басейну  НТУ "ХПІ" відбувся І тур  чемпіонату України (Суперліга) серед чоловіків з водного поло.

Головний суддя змагань - Завізіон. (НК). 

Технічне засідання відбудеться 27 лютого о 16:00 в басейні НТУ "ХПІ".

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2021-01-29 10:36:39 | Просмотров: 110

НТЗ U 17

З 19 по 25 лютого  2021 р. у місті Кам'янському в басейні "МіКомп" відбудеться навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (юніори) U-17.

 

 Виклики

Дата: 2021-01-25 13:49:40 | Просмотров: 479

І тур чемпіонату України серед жінок з водного поло.

З 19 по 21 лютого 2021 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбудеться І тур чемпіонату України серед жінок з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК). Технічне засідання відбулося 19 лютого о 10:00 в басейні "ДНУ".

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2021-01-20 10:56:35 | Просмотров: 775

І тур (група ІІ) чемпіонату України серед юніорів 2005 р.н.

З 13 по 17 лютого 2021 р. у місті Діпро на базі басейну  "ДНУ"  відбудеться І тур (група ІІ) чемпіонату України серед юніорів 2005 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК). Технічне засідання  відбудеться 12 лютого о 10:00 в басейні "ДНУ".

 

 Виклики

 

 

 

 

Читати далі
Дата: 2021-01-20 10:34:20 | Просмотров: 1322

І тур (група І та ІІІ) чемпіонату України серед юніорів 2005 р.н.

З 15 по 19 лютого 2021 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "МіКомп"  відбудеться І тур (група І та ІІІ) чемпіонату України серед юніорів 2005 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК). Технічне засідання  відбудеться 15 лютого 2021  о 15:00 в готелі "Олімпія".

 

 Виклики

 

 

 

 

Читати далі
Дата: 2021-01-27 08:50:31 | Просмотров: 167

Жеребкування до кваліфікаційних ігор чемпіонату Європи U15

Group A to be organised by the Croatian Water Polo Federation City TBC (CRO)

CRO, NED, LTU, AZE, GER.

Group B to be organised by the Polish Swimming Federation City TBC (POL)

RUS, BLR, UKR, LAT, POL.

Group C to be organised by the Aquatic Sports Association of Malta City of Malta (MLT)

SLO, MLT,  FRA, IRL.

Group D to be organised by the Czech Water Polo Federation City of Prague (CZE)

TUR, ROU, MDA, SUI, CZE.

 

 

Дата: 2021-01-14 13:53:44 | Просмотров: 944

ІІ тур чемпіонату України серед чоловіків з водного поло.

 З 04 по 07 лютого 2021 р. у місті Кам'янське на базі басейну  "МіКомп" відбудеться ІІ тур чемпіонату України серед чоловіків з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Завізіон В.М. (Н.К.)

Судді туру: Гончаров С.В. (М.К.), Черленяк Д.Ф.(Н.К.), Головкін Т. Є. (І.К.) Момот В.В. (І.К.) та Антонюк О. В. .К.)

Технічне засідання відбудеться 04 лютого 2021 о 15:30 в готелв "Олімпія"

 

 Виклики

Читати далі
Страницы: 1  2  3  4  5  6  >  >>  

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   Збірна Київщини - 2 4
 

 "Меотіда", м. Маріуполь

5
    "Динамо", м. Київ 6
   ХДВУФК №1, м. Харків 7

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -   ШВСМ "Політехнік" 1
 Збірна м. Києва 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -  ШВСМ "Політехнік" 1
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2
   Збірна м. Києва 3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2001 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
  1
  2
  3
 

 

4

 

Юніори 2002 р.н. (2020)

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   "Меотіда", м. Маріуполь 4
 

 ХДВУФК №1, м. Харків

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Харківської обл. 1

"КІВС", м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової

4
 

Збірна Закарпатської області

5
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

6
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: