*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Склад жіночої національної збірної команди України (дівчата) на 2020 рік

 

1 Білущєнко Тетяна Володимірівна 14.01.2005 КМСУ Україна Донецька

Дзержинський О.Е.

Басловяк Ю.І.

2 Бондар Юлія Олегівна 10.04.2006 І р.   Дніпропетровська

Гончарова В.А.

Гончаров С.В.

3 Бородуліна Катерина Олександрівна 12.11.2005 КМСУ   Дніпропетровська

Гончарова В.А.

Гончаров С.В.

4 Зеленко Анастасія Олександрівна 19.05.2005 КМСУ Україна Донецька

Дзержинський О.Е.

Басловяк Ю.І.

5 Киріліна Ангеліна Сергіївна 28.08.2006 КМСУ   Дніпропетровська

Гончарова В.А.

Гончаров С.В.

6 Козлова Дар’я  Олександрівна 31.03.2006 І р. Освіта м. Київ

Лебедєв М.Є.

Мельничук Н.А.

7 Кравченко Маргаріта Євгенівна 30.08.2006 КМСУ   Харківська

Мироненко О.І.

Слюсаренко М.В.

8 Кріль Марія Михайлівна 28.02.2005 КМСУ   Дніпропетровська

Гончарова В.А.

Гончаров С.В.

9 Кудіна Вєроніка Андріївна 23.01.2006 КМСУ   Дніпропетровська

Гончарова В.А.

Гончаров С.В.

10 Літвиненко Яна Олексіївна 17.05.2005 КМСУ Україна Донецька

Дзержинський О.Е.

Басловяк Ю.І.

11 Науменко Катерина Русланівна 24.02.2005 І р. Освіта м. Київ

Лебедєв М.Є.

Мельничук Н.А.

12 Румянцева Дар’я Володимирівна 31.01.2006 КМСУ   Харківська

Мироненко О.І.

Слюсаренко М.В.

13 Савченко Поліна Олексіївна 16.09.2006 І р. Україна Донецька

Дзержинський О.Е.

Басловяк Ю.І.

14 Тимошенко Вікторія Олександрівна 21.01.2005 КМСУ Освіта м. Київ

Лебедєв М.Є.

Мельничук Н.А.

15 Хміль Емілія Юріївна  19.11.2006 І р. Освіта м. Київ

Лебедєв М.Є.

Мельничук Н.А.

16 Чорна Єлизавета Володимирівна 30.05.2005 І р. Освіта м. Київ

Лебедєв М.Є.

Мельничук Н.А.

17 Шевченко Анастасія Ігорівна 07.07.2005 КМСУ   Харківська

Мироненко О.І.

Слюсаренко М.В.

18 Юр’єва Агата Юріївна 27.05.2006 І р. Освіта м. Київ

Лебедєв М.Є.

Мельничук Н.А.

19 Юрченко Вероніка Олександрівна 17.10.2005 І р. Освіта м. Київ

Лебедєв М.Є.

Мельничук Н.А.

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   Збірна Київщини - 2 4
 

 "Меотіда", м. Маріуполь

5
    "Динамо", м. Київ 6
   ХДВУФК №1, м. Харків 7

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -   ШВСМ "Політехнік" 1
 Збірна м. Києва 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -  ШВСМ "Політехнік" 1
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2
   Збірна м. Києва 3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2001 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
  1
  2
  3
 

 

4

 

Юніори 2002 р.н. (2020)

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   "Меотіда", м. Маріуполь 4
 

 ХДВУФК №1, м. Харків

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Харківської обл. 1

"КІВС", м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової

4
 

Збірна Закарпатської області

5
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

6
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: