*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ МІСТА*

Склад чоловічої національної збірної команди України (юнаки) на 2020 рік

 

 

 

1 Багрій Микола Юрійович 18.12.2005 І р.   Закарпатська

Гавриленко В.М.

Фоменко В.В.

2 Бахмутов Максим Олексійович 06.04.2005 І р.   Харківська

Смеркус О.Є.

Мироненко О.І.

3 Білоус-Гріджак Антоній Романович 27.07.2005 І р.   Львівська

Момот В.В.

Наумчик Є.Г.

4 Бурдейний Олександр Васильович 12.03.2006 І р.   м. Київ

Войтович О.М.

Болгара А.Л.

5 Веселовський Назар Олексійович 09.08.2007 І р.   м. Київ

Войтович О.М.

Болгара А.Л.

6 Гагалюк Назар-Данило Богданович 18.03.2005 І р.   Львівська

Момот В.В.

Богданов О.С.

7 Газієв Нікіта Юрійович 08.10.2005 І р.   Львівська

Момот В.В.

Наумчик Є.Г.

8 Гирич Андрій Андрійович 19.10.2005 І р.   Дніпропетровська

Головко Ю.Є.

Гончаров С.В.

9 Гупаловський Дмитро Володимирович 23.01.2005 І р.   Львівська

Момот В.В.

Наумчик Є.Г.

10 Данилов Георгій Олегович 20.09.2005 І р.   Харківська Смеркус О.Є.
11 Касіянчук Максим Олександрович 30.04.2005 І р.   Львівська

Момот В.В.

Наумчик Є.Г.

12 Карасьов Єгор Андрійович 19.04.2006 І р.   Харківська Гудін В.С.
13 Кисельов Артем Сергійович 09.04.2004 І р.   Дніпропетровська

Бондарєв Г.В.

Гончаров С.В.

14 Ковтун Віталій Вікторович 14.03.2005 І р.   Закарпатська

Гавриленко В.М. 

Фоменко В.В.

15 Леміш Юрій Олексійович 22.02.2006 І р.   Закарпатська

Гавриленко В.М.

Фоменко В.В.

16 Лободинський Андрій Ігорович 25.08.2005 І р.   Львівська

Момот В.В.

Наумчик Є.Г.

17 Майдан Філіпп Робертович 03.05.2005 І р.   Харківська Смеркус О.Є.
18 Михайлов Андрій Андрійович 26.01.2005 І р.   Львівська

Момот В.В.

Наумчик Є.Г.

19 Москаль Владислав Романович 08.06.2005 І р. Освіта Харківська Смеркус О.Є.
20 Орлов Герман Артемович 28.05.2005 І р.   Дніпропетровська

Головко Ю.Є.

Гончаров С.В.

21 Павлюк Дмитро Андрійович 25.02.2006 І р.   Харківська Мироненко О.І.
22 Полащенко Павло Олександрович 23.01.2004 І р. Освіта Львівська

Наумчик Є.Г.

Момот В.В.

23 Ракітін Денис Олегович 14.07.2005 І р.   Харківська Смеркус О.Є.
24 Романенко Владислав Віталійович 25.02.2005 І р.   Харківська

Смеркус О.Є.

Головкін Т.Є.

25 Смірнов Олександр Орестович 06.05.2005 І р.   Львівська

Момот В.В.

Наумчик Є.Г.

26 Соколов Данило Ігорович 15.03.2005 І р. ЗСУ Львівська

Момот В.В.

Скиба Є.С.


 

 


ПАРТНЕРИ: