*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Склад жіночої національної збірної команди України (юніорки) на 2020 рік

 

 

 

1 Бєлінська Олександра Дмитрівна 14.09.2004 КМСУ Освіта м. Київ

Лебедєв М.Є.

Мельничук Н.А.

2 Волошинова Кіра Олександрівна 04.02.2003 КМСУ Освіта м. Київ

Лебедєв М.Є.

Мельничук Н.А.

3 Ковган Діана Вячеславівна 22.08.2004 КМСУ Освіта м. Київ

Лебедєв М.Є.

Мельничук Н.А.

4 Ленська Анастасія Вячеславівна 03.09.2004 КМСУ Освіта м. Київ

Лебедєв М.Є.

Мельничук Н.А.

5 Макогоненко Єлизавета Ігорівна 25.06.2002 КМСУ Україна Донецька

Дзержинський О.Е.

Рябченко С.Є.

6 Махновець Євгенія Вікторівна 25.09.2003 КМСУ Освіта м. Київ

Лебедєв М.Є.

Мельничук Н.А.

7 Мілінчук Анна Олександрівна 26.08.2003 КМСУ   Дніпропетровська

Гончаров С.В.

Фоміченко Р.Г.

8 Нагієва Поліна Олегівна 17.02.2004 КМСУ Освіта м. Київ

Лебедєв М.Є.

Мельничук Н.А.

9 Носенко Елеонора Едуардівна 24.11.2002 КМСУ Україна Донецька

Дзержинський О.Е.

Рябченко С.Є.

10 Панова Дар’я Володимирівна 15.03.2004 КМСУ   Харківська

Мироненко О.І.

Слюсаренко М.В.

11 Прилуцька Олександра Костянтинівна 24.12.2003 МСУ Динамо Харківська

Мироненко О.І.

Слюсаренко М.В.

12 Роман Світлана Григорівна 17.07.2003 КМСУ   Дніпропетровська

Гончаров С.В.

Фоміченко Р.Г.

13 Сироткина Вікторія Михайлівна 21.02.2002 КМСУ Україна Донецька

Дзержинський О.Е.

Рябченко С.Є.

14 Солоніна Валентина Олегівна 21.08.2002 КМСУ Україна Донецька

Дзержинський О.Е.

Рябченко С.Є.

15 Тараненко Олександра Володимирівна 02.12.2002 МСУ Освіта м. Київ

Лебедєв М.Є.

Мельничук Н.А.

16 Фролова Анастасія Олександрівна 20.09.2004 КМСУ Освіта м. Київ

Лебедєв М.Є.

Мельничук Н.А.

17 Хоменко Катерина Сергіївна 12.01.2004 КМСУ Освіта м. Київ

Лебедєв М.Є.

Мельничук Н.А.

18 Щербина Олександра Павлівна 08.10.2003 КМСУ Україна Донецька

Дзержинський О.Е.

Рябченко С.Є.

19 Яловега Катерина Станіславівна 17.02.2004 МСУ Динамо Харківська

Мироненко О.І.

Слюсаренко М.В.

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   Збірна Київщини - 2 4
 

 "Меотіда", м. Маріуполь

5
    "Динамо", м. Київ 6
   ХДВУФК №1, м. Харків 7

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -   ШВСМ "Політехнік" 1
 Збірна м. Києва 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -  ШВСМ "Політехнік" 1
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2
   Збірна м. Києва 3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2001 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. (2021)

  Команда Місце
 Збірна м. Києва 1
 Збірна Харківської області 2
Збірна Донецької області  3
 

"ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4
  СДЮШОР № 9 5

 

Юніори 2002 р.н. (2020)

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   "Меотіда", м. Маріуполь 4
 

 ХДВУФК №1, м. Харків

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Харківської обл. 1

"КІВС", м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової

4
 

Збірна Закарпатської області

5
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

6
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: