*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Склад чоловічої національної збірної команди України на 2019 рік

 

1 Абрамов Олександр Іванович 23.11.1994 МСУ Динамо Харківська Столяров С.Б.          Надєждін О.М.
2 Алєксєєв Костянтин Вікторович   13.07.2001 МСУ Освіта Львівська Зінкевич І.І.         Сидорович Ю.О.
3 Апостол Микита Олександрович 07.06.1997 МСУ Динамо Харківська Головкін Т.Є. Столяров С.Б.    
4 Бабаєнко Владислав Олександрович 16.04.1989 МСУ Динамо Львівська  Шведов О.В.       Зінкевич І.І.
5 Бабський Нестор Тарасович  08.06.2000 МСУ Освіта Львівська Зінкевич І.І.         Сидорович Ю.О.
6 Бакшенєв Олександр Олександрович  25.01.2001 КМСУ Освіта Харківська Погребняк В.В. Надєждін О.М.
7 Войтенко Володимир Валерійович 16.05.1989 МСУ Динамо Львівська Шведов О.В.       Зінкевич І.І.
8 Грищук Роман Володимирович 20.03.1996 МСУ Динамо Львівська  Зінкевич І.І.         Сидорович Ю.О.
9 Гурцкая Денис Іосибович 28.01.1999 МСУ Освіта Харківська

Головкін Т.Є. 

Гуренко Д.І.

10 Гусаков Денис Євгенійович 15.05.2000 МСУ Динамо Харківська

Головкін Т.Є.

Столяров С.Б.    

11 Джура Орест Олегович 14.04.2000 МСУ Динамо Львівська Зінкевич І.І.         Сидорович Ю.О.
12 Дьяков Богдан Олегович 15.04.2001 КМСУ Україна Донецька  

Вишняков В.Г.

Цуприк О.В.   

13 Дядюра Олександр Сергійович 14.07.1988 МСУ Динамо  Львівська  Шведов О.В.       Зінкевич І.І.
14 Євстратов Вадим Олегович 27.12.1994 МСУ Динамо  Харківська

Головкін Т.Є.

Столяров С.Б.    

15 Єрмаков Олександр Костянтинович 26.07.1996 МСУ Динамо  Харківська

Головкін Т.Є.

Столяров С.Б.    

16 Івахно Єгор Ігорович 27.11.2001 КМСУ Освіта Харківська

Головкін Т.Є.  

Смеркус О.Є.

17 Кечеджи Ігор Ігорович  03.02.2001 КМСУ Освіта Львівська Зінкевич І.І.         Сидорович Ю.О.
18 Маметьєв Юрій Вікторович 06.05.1987 МСУ Динамо Львівська  Шведов О.В.       Зінкевич І.І.
19 Нікольський Костянтин Андрійович 01.05.1997 МСУ Динамо Львівська  Шведов О.В.       Зінкевич І.І.
20 Однолєтков Артур Владиславович 19.07.1991 МСУ Динамо  Харківська Столяров С.Б.          Надєждін О.М.
21 Орлов Владислав Андрійович 08.01.1996 МСУ Колос Київська

Бондаренко В.Г.

Калінін М.В.

22 Осика Максим Петрович 16.08.2001 КМСУ Освіта Львівська Зінкевич І.І.         Сидорович Ю.О.
23 Петров Віталій Володимирович 20.06.1987 МСУ Динамо Харківська

Головкін Т.Є.

Столяров С.Б.    

24 Погосян Антон Дмитрович 01.10.2000 КМСУ Освіта Львівська Зінкевич І.І.         Сидорович Ю.О.
25 Ратков Максим Володимирович 29.04.1989 МСУ Динамо Львівська  Шведов О.В.       Зінкевич І.І.
26 Шмігель Євген Олександрович   14.02.2001 КМСУ Освіта Харківська

Головкін Т.Є.  

Смеркус О.Є.

 

 

 

 

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
  СДЮШОР №9, м. Київ 2
  Збірна Донецької області 3
  "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

  Збірна України (юніорки) 5

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юніори 2002 р.н.

  Команда О Місце

КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

25 1

  "Динамо", м. Ужгород

23 2

Збірна Харківської обл. - 1 

16 3
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

15 4
   Збірна Харківської обл. - 2 6 5
 

 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро

3 6

 

Юніори 2004 р.н.

  Команда О Місце

ДЮСШ "Динамо",

м. Ужгород

15 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 12 2
Збірна Харківської обл. 9 3
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

6 4
  ДЮСШ №3 КЗ ЛОР, м. Львів 3 5
  СДЮШОР - ДНУ - Збірна Дніпропетровської обл. 0 6

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніорки 2001 р.н.

  Команда О Місце
 Збірна м. Києва 9 1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6 2

Збірна Харківської області

3 3
 

 Збірна Донецької області

0 4

 

Юніорки 2003 р.н

  Команда О Місце
 Збірна м. Києва 9 1

Збірна Харківської області

6 2

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3 3
 

 Збірна Донецької області

0 4

ПАРТНЕРИ: