*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Тренери

 

м. Київ:

 

М. КИЇВ

Фотографія

Прізвище, ім'я, по батькові

Звання

Клуб
Висотін Володимир Іванович Заслужений тренер України СДЮШОР №9
Войтович Олександр Михайлович Заслужений тренер України КДЮСШ "Динамо"
user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Завізіон Валерій Михайлович Майстер спорту СРСР КДЮСШ "Динамо"
user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Лісун Віталій Сергійович Майстер спорту України КДЮСШ "Динамо"
Данилова Аліна Леонідівна Майстер спорту України КДЮСШ "Динамо"
Качалов Олександр Юрійович Майстер спорту СДЮШОР №9
Лєбєдєв Михайло Євгенійович   СДЮШОР №9
Мельничук Наталія Анатоліївна Майстер спорту України СДЮШОР №9

 

 

Київська область:

 

Фотографія

Прізвище, ім'я, по батькові

Звання Клуб
     
 


 

м. Харків:

 

Фотографія

Прізвище, ім'я, по батькові

Звання

Клуб

Бєлєвцов Вячеслав Івановіч Майстер спорту ХДВУФК №1
Вишневська Світлана Віталіївна Майстер спорту ХДВУФК №1
Головкін Тарас Євгенович Майстер спорту Збірна Харківської області
Гудін Віталій Станіславович Майстер спорту СДЮШОР ім. Яни Клочкової
Гуренко Дмитро Ігорович   КЗ "ХПКСП" ХОР
Мироненко Олександра Ігорівна Майстер спорту СДЮШОР ім. Яни Клочкової
Колточихін Сергій Валентинович Майстер спорту КЗ "ХПКСП" ХОР
Носік Євгеній Георгійович Майстер спорту СРСР "НТУ-ХПІ"
Погребняк Владислав Вікторович Майстер спорту ХДВУФК №1
Слюсаренко Микола Віталійович Майстер спорту СРСР "Харків'яночка"
Слюсаренко Лілія Ільдарівна   "Харків'яночка"
Смеркус Євгеній Давидович Заслужений тренер України СДЮШОР ім. Яни Клочкової
Смеркус Олег Євгенійович   СДЮШОР ім. Яни Клочкової
Столяров Сергій Борисович Майстер спорту СРСР Збірна Харківської області

 

 

м. Львів:

 

Фотографія

Прізвище, ім'я, по батькові

Звання

Клуб

Богданов Олександр Сергійович Заслужений тренер України ДЮСШ №3
Дядюра Олександр Сергійович Майстер спорту України КІВС
Зінкевич Ігор Ілліч Майстер спорту СРСР, Заслужений тренер України, Заслужений працівник України "Динамо"
Єгоров Олексій Валентинович Майстер спорту міжнародного класу СОК "Євроспорт"
Іртаєв Володимир Сергійович   ДЮСШ № 3
user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Карпа Станіслав Ігорович   ДЮСШ ім. Ю. Кутенка
user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Кручок Станіслав Ростиславович   ДЮСШ ім. Ю. Кутенка
Маметьєв Юрій Вікторович Майстер спорту України КІВС
momot.jpg Момот Віктор Володимирович Майстер спорту України ДЮСШ №3
Наумчик Євген Георгійович Заслужений тренер України ЛДУФК
sidorovich.jpg Сидорович Юрій Омелянович Майстер спорту України ЛДУФК
Скиба Євген Степанович Майстер спорту України ДЮСШ ім. Ю. Кутенка
Шведов Олексій Володимирович Майстер спорту України "Динамо"
Чобіт Тарас Орестович   СОК "Євроспорт"
Яремчук Юрій Миколайович   СОК "Євроспорт"

 

 

м. Одеса:

 

Фотографія

Прізвище, ім'я, по батькові

Звання

Клуб

Махарадзе Георгій Тенгізович Майстер спорту ВК "Одеса"
user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Печуриця Єгор   ВК "Одеса"
Ставертій Олександр Вікторович   ВК "Одеса"
Яницький Богдан Олександрович   ВК "Одеса"

 

 

М. УЖГОРОД

Фотографія

Прізвище, ім'я, по батькові

Звання

Клуб

       
Гавриленко Володимир Миколайович   ВК "Ужгород"
Кібальніков Сергій Олександрович   "Динамо"
Киселюк Сергій Вікторович   "Динамо"
Мордвінцев Геннадій Олександрович   "Динамо"
Пушавер Віктор Миронович   ВК "Ужгород"
Черленяк Дмитро Федорович   ВК "Ужгород"

 

 

м. Дніпро:

 

Фотографія

Прізвище, ім'я, по батькові

Звання

Клуб

Бондарев Гліб Вікторович   "ДНУ-Дніпро" - Збірна Дніпропетровської обл.
Володько Дарья Анатоліївна   "ДНУ-Дніпро" - Збірна Дніпропетровської обл.
Головко Юрій Євгенович   "ДНУ-Дніпро" - Збірна Дніпропетровської обл.
Гончаров Сергій Вікторович Майстер спорту "ДНУ-Дніпро" - Збірна Дніпропетровської обл.
Фоміченко Геннадій Дмитрович Заслужений тренер України "ДНУ-Дніпро" - Збірна Дніпропетровської обл.
user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Фомиченко Роман Генадійович   "ДНУ-Дніпро" - Збірна Дніпропетровської обл.
user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Малієнко Андрій   "ДНУ-Дніпро" - Збірна Дніпропетровської обл.
Юровской Юрій Миколайович   "ДНУ-Дніпро" - Збірна Дніпропетровської обл.

 

 

Донецька

 

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

Фотографія

Прізвище, ім'я, по батькові

Звання

Клуб

Баранніков Георгій Євгенович Заслужений тренер України ВК "Маріуполь"
Басловяк Юлія Ігорівна Майстер спорту Збірна Донецької обл.
Вишняков Володимир Георгійович КМС КЗ "КДЮСШ "Меотіда"
Дзержинський Олександр Едуардович КМС Збірна Донецької обл.
Костанда В'ячеслав Ремович Майстер спорту міжнародного класу

ВК "Маріуполь"

КЗ "КДЮСШ "Меотіда"

Рябченко Сергій Євгенович Майстер спорту Збірна Донецької обл.
Седих Валентин Ігорович   ВК "Маріуполь"
Швейнов Олександр Васильович КМС

ВК "Маріуполь"

КЗ "КДЮСШ "Меотіда"

Шилін Тимур Владиславович Майстер спорту ВК "Маріуполь"

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2021

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга 2021

  Команда Місце

 ДЮСШ № 21, м. Київ

1

 ДЮСШ ім. А. Дідуха, м. Львів

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 4
 

 "Динамо", м. Ужгород

5
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна м. Київа 7
  Збірна Харківської області - 2 8
   "Меотіда", м. Маріуполь 9

 

 

 

 

Кубок України 2021

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2021

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -   ШВСМ "Політехнік" 1
 Збірна м. Києва 2
  Збірна Донецької області  3
 

"ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -  ШВСМ "Політехнік" 1
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2
   Збірна м. Києва 3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2003 р.н. 2021

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. 2021

  Команда Місце
 Збірна м. Києва 1
 Збірна Харківської області 2
Збірна Донецької області  3
 

"ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4
  СДЮШОР № 9 5

 

Юніори 2003 р.н. 2021

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
  Збірна Харківської області - 2 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Харківської обл. 1

"КІВС", м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової

4
 

Збірна Закарпатської області

5
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

6
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: