*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Судді

СПИСОК

суддівської колегії з водного поло

сезону 2019 - 2020 рр.

 

ГОЛОВНІ СУДДІ ЗА ОБЛАСТЯМИ

Фотографія

Прізвище, ім'я, по батькові

Рік народження

Категорія

Функція

гол. судді

Область

1 Баранніков Георгій Євгенович 1949

Національна

категорія

  Донецька
2 Бєлєвцов В’ячеслав Іванович 1964

Міжнародна

категорія

  Харківська
3 Богданов Олександр Сергійович 1957

Національна

категорія

  Львівська
4 Бураков Олександр Сергійович 1996

Перша

категорія

  Харківська
5 Вєрємєєв Костянтин Сергійович 1998

Перша

категорія

  Дніпропетровська
6 Висотін Володимир Іванович 1953

Національна

категорія

  Київська
7 Вишневська Світлана Віталіївна 1975

Міжнародна

категорія

  Харківська
8 Гавриленко Володимир Миколайович 1976

Перша

категорія

  Закарпатська
9 Головкін Тарас Євгенович 1975

Національна

категорія

  Харківська
10 Головко Юрій Євгенович 1963

Перша

категорія

  Дніпропетровська

11

Гончаров Сергій Вікторович

1967

Міжнародна

категорія

 

Дніпропетровська

12 Гуренко Дмитро Ігоревич 1987

Друга

категорія

  Харківська
13 Євтушок Олександр Юрійович 1964

Національна

категорія

  м. Київ
14 egorov.jpg Єгоров Олексій Валентинович 1964

Перша

категорія

  Львівська
15 Завізіон Валерій Михайлович 1957

Національна

категорія

  м. Київ
16 Капінус Володимир Вікторович 1963 Міжнародна категорія   Київська
17 Качалов Андрій Юрійович 1961

Національна

категорія

  Донецька
18 Качалов Олександр Юрійович 1958

Національна

категорія

  м. Київ
19 Клєстов Віталій Валерійович 1963

Перша

категорія

  Київська
20 Коноварт Андрій 1994

Друга

категорія

  Львівська
21 Котюх Костянтин 1995

Друга

категорія

  Київська
22 kryuchok.jpg Кручок Станіслав 1990

Перша

категорія

  Львівська
23 Лісун Віталій Сергійович 1978

Національна

категорія

  м. Київ
24 DSC04348.jpg Лєбєдєв Михайло Євгенійович 1965

Національна

категорія

  м. Київ
25 Мар'їн Олександр Євгенович 1960

Національна

категорія

  Харківська
26 Махарадзе Георгій Тенгізович 1978

Міжнародна

категорія

  Одеська
27 momot.jpg Момот Віктор Володимирович 1978

Перша

категорія

  Львівська
28 Мордвінцев Геннадій Олександрович 1959

Національна

категорія

  Закарпатська
29 Надєждін Олександр Михайлович 1965

Національна

категорія

  Харківська
30 Наумчик Євген Георгієвич 1955

Національна

категорія

  Львівська
31 Островский Мар’ян Володимирович 1979

Національна

категорія

  Львівська
32 Погребняк Владислав Вікторович 1981

Національна

категорія

  Харківська
33 Свірідов Володимир Миколайович 1950

Національна

категорія

  Одеська

34

Свіщов Віталій Олександрович

1994

Перша

категорія

 

Львівська

35

sidorovich.jpg

Сидорович Юрій Омелянович

1963

Національна

категорія

 

Львівська

36 Смеркус Олег Євгенійович 1967

Національна

категорія

  Харківська

37

Ставертій Олександр Вікторович

1963

Національна

категорія

 

Одеська

38

Тренчук Павел

Тренчук Павло Володимирович

1982

Національна

категорія

 

Одеська

39 Фоміченко Геннадій Дмитрович 1949

Національна

категорія

  Дніпропетровська
40 Черленяк Дмитро Федорович 1979

Національна

категорія

  Закарпатська
41 Чобіт Тарас Орестович 1994

Перша

категорія

  Львівська

 

 

* Богданову Олександру Сергійовичу та Наумчику Євгенy Георгійовичу продовжено термін суддівства змагань у якості рефері на один рік.

 

** судді міжнародної, національної та першої категорій мають право обслуговувати всі ранги всеукраїнських змагань. Судді другої категорії та нижче мають право обслуговувати змагання серед юніорів, юніорок, юнаків і дівчат.

 

 

Натиснути для перегляду

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 6 48 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 6 36 2
 Збірна Харківської області 6 21 3
   ВК "Маріуполь" 6 3 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   Збірна Київщини 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5
    Збірна Харківської області - 2 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7
   ХДВУФК №1, м. Харків 8
   "Динамо", м. Київ 9

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  4 24 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 4 20 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4 16 3
 

 Збірна м. Києва

4 12 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2   5
   ХДВУФК №1, м. Харків 2   6
   "Динамо", м. Київ 2   7

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

Юніори 2003 р.н.

Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської обл. - 1 2
 Збірна Закарпатської обл. 3
 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 4

 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

5
 Збірна Харківської обл. - 2 6

 КДЮСШ ім. Ю.Кутенка, м. Львів

7
 "Динамо", м. Київ 8
 ХДВУФК №1, м. Харків 9
 ДЮСШ №21, м. Київ 10
"Меотіда", м. Маріуполь 12
ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків 12

 

Юнаки 2005 р.н.

Команда Місце

Збірна Харківської обл. - 1

1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК",

м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

2
ВК "Ужгород" 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 3

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

7
Збірна Харківської обл. - 2 7
СОК "Євроспорт", м. Львів 9
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2 9

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1, 

м. Харків

11
ДЮСШ №21, м. Київ 11
"Меотіда", м. Маріуполь 13
ДЮСШ № 3, м. Львів 13
СДЮШОР №9, м. Київ 13

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2 - ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків

13
ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової 17

 

Юнаки 2007 р.н.

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: