*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Збірні команди України з водного поло

 

 

Чоловіча збірна команда України
Жіноча збірна команда України
Чоловіча збірна команда України (юнаки)
Жіноча збірна команда України (дівчата)
Чоловіча збірна команда України (юніори)
Жіноча збірна команда України (юніорки)

 

 

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 3 27 1
 "ЛУФК", м. Львів 3 15 2
 Збірна Харківської області 3 12 3
 ВК "Маріуполь" 3 0 4

 

Вища ліга

Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2 22 1
 Збірна Київщини 2 20 2

 Збірна Харківської області - 1

2 17 3
  НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків 2 16 4

 "Меотіда", м. Маріуполь

2 12 5
  Збірна Харківської області - 2 2 9 6

"СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

2 6 7
 ХДВУФК № 1  2 3 8
"Динамо", м. Київ 2 0 9

 

Юніори 2001 р.н.

Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2 18 1
 Збірна Харківської області - 1 2 15 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

2 12 3
  Збірна Харківської області - 2 2 9 4

"СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

2 6 5
 ХДВУФК № 1  2 3 6

 "Динамо", м. Київ

2 0 7

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4
    5
    6

 

ЖІНКИ

 

Чемпіонат України

Команда Тур Очки Місце
  "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2 12 1
 Збірна Донецької області 2 9 2
 Збірна м. Києва 2 9 3

 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік"

2 6 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юніори 2003 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

 Збірна Харківської обл. - 1

1 15 1
 Збірна Харківської обл. - 2 1 12 2
 "Динамо", м. Київ 1 7 3

 ХДВУФК №1, м. Харків

1 7 4
 ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 5

 ГО ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

1 0 6

 

Юнаки 2005 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

1 9 1
ДЮСШ "Водне поло", м. Одеса 1 6 2
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 1 3 3

"Меотіда", м. Маріуполь

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1 9 1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1 6 2
СОК "Євроспорт", м. Львів 1 3 3

ДЮСШ № 3, м. Львів

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 9 1
ВК "Ужгород" 1 3 2
ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 3

СДЮШОР №9, м. Київ

1 3 4

 

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

ПАРТНЕРИ: