*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Календар

ІI тур (група І) відкритого чемпіонату України серед юніорів 2005 р.н. 30.03.21
03.04.21
Кам'янське басейн "Мікомп"
ІI тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України серед юніорів 2005 р.н. 31.03.21
04.04.21
Дніпро басейн ДНУ
ІІ тур відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2003 р.н. 12.04.21
16.04.21
Кам'янське басейн "Мікомп"
I тур (група ІІІ) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н. 18.04.21
22.04.21
Дніпро басейн ДНУ
I тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н. 19.04.21
23.04.21
Харків НТУ "ХПІ"
I тур (група І) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н. 19.04.21
23.04.21
Львів  басейн Динамо
III тур відкритого чемпіонату України (Суперліга) серед чоловіків 24.04.21
26.04.21
Харків НТУ "ХПІ"
IІІ тур відкритого  чемпіонату України серед жінок (IІI ранг) 23.04.21
25.04.21
Дніпро басейн ДНУ
НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України (юніори) U-15  23.04.21
29.04.21
Кам'янське басейн "Мікомп"
I тур (група І) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2009 р.н.  26.04.21
30.04.21
Дніпро басейн ДНУ
НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України (юніори) U-17  29.04.21
05.05.21
Кам'янське басейн "Мікомп"
Міжнародний турнір (юніори U - 15) 05.05.21
09.05.21
Молдова
Укрспортзабезпечення
I тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2009 р.н. 06.05.21
10.05.21
Кам'янське басейн "Мікомп"
ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2003 р.н. 05.05.21
09.05.21
Дніпро басейн ДНУ
ІV тур (фінал) відкритого  чемпіонату України серед жінок 13.05.21
15.05.21
Харків НТУ "ХПІ"
НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України (юніори) U-15  17.05.21
23.05.21
Кам'янське басейн "Мікомп"
Кваліфікаційні змагання до чемпіонату Європи (юніори U - 15) 27.05.21
30.05.21
Польща
IV тур відкритого чемпіонату України (Суперліга) серед чоловіків 28.05.21
30.05.21
Львів  басейн МОУ
IІ тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н. 31.05.21
04.06.21
Дніпро басейн ДНУ
НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України (юніори) 05.06.21
11.06.21
Україна
НТЗ чемпіонату Європи національної збірної команди України (юніорки) U-17  07.06.21
12.06.21
Ужгород
IІ тур (група І) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н.  07.06.21
11.06.21
Україна
Кубкок України (чоловікі) 10.06.21
13.06.21
Львів  басейн МОУ
Міжнародний турнір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи (жінки) 12.06.21
15.06.21
Чехія
НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України (юніори) U-17  13.06.21
22.06.21
Кам'янське басейн "Мікомп"
Міжнародний турнір до чемпіонату Європи (юніорки) U - 17 14.06.21
17.06.21
Словаччина
Кубок України серед жінок 25.06.21
26.06.21
Харків НТУ "ХПІ"
IІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2009 р.н. 28.06.21
02.07.21
Ужгород
НТЗ до чемпіонату Європи національної збірної команди України (юніори) U-15  30.06.21
09.07.21
Україна
НТЗ чемпіонату Європи національної збірної команди України (юніорки) U-17  03.07.21
11.07.21
Ужгород
Чемпіонат Європи (юніори U - 15) 11.07.21
18.07.21
За ріш. міжн. Федерацій
Міжнародний турнір до чемпіонату Європи (юніорки) U - 17 12.07.21
15.07.21
Ужгород
НТЗ чемпіонату Європи національної збірної команди України (юніорки) U-17  17.07.21
31.07.21
Сербія
НТЗ чемпіонату Європи національної збірної команди України (юніорки) U-17  17.07.21
31.07.21
Сербія
НТЗ чемпіонату Європи національної збірної команди України (юніорки) U-17  05.08.21
11.08.21
Ужгород
Міжнародний турнір до чемпіонату Європи (юніорки) U - 17 13.08.21
15.08.21
Словаччина
Міжнародний турнір до чемпіонату Європи (юніорки) U - 17 17.08.21
20.08.21
Сербія 
Чемпіонат Європи(юніорки) U - 17 22.08.21
29.08.21
Хоpватія
НТЗ до чемпіонату Єврои національної збірної команди України (юніори) U - 17 29.08.21
10.09.21
Україна
Чемпіонат Європи (юніори)  U - 17 12.09.21
19.09.21
Мальта
НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України (юніори) U-15  17.09.21
22.09.21
Україна
НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України (жінки) 25.09.21
03.10.21
Україна
НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України (чоловіки) 25.09.21
03.10.21
Україна
Міжнародний турнір (юніори U - 15) 30.09.21
03.10.21
Євpопа
Кваліфікаційні змаганя чемпіонату Європи  (чоловіки) 04.10.21
08.10.21
Євpопа
Кваліфікаційні змаганя чемпіонату Європи  (жінки) 04.10.21
08.10.21
Євpопа
Всеукраїнські змагання (Суперкубок України) серед чоловіків 17.10.21
17.10.21
Україна
Фінал відкритого чемпіонату України серед юніорок 2003 р.н. 18.10.21
21.10.21
Україна
IІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н. 08.11.21
12.11.21
Україна
IІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2005 р.н. 22.11.21
24.11.21
Україна
І тур відкритого чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків  28.11.21
30.11.21
Україна
ІІ тур відкритого чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків 14.12.21
16.12.21
Україна
НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України (юніори) U-19  17.12.21
23.12.21
Україна

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2021

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга 2021

  Команда Місце

 ДЮСШ № 21, м. Київ

1

 ДЮСШ ім. А. Дідуха, м. Львів

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 4
 

 "Динамо", м. Ужгород

5
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна м. Київа 7
  Збірна Харківської області - 2 8
   "Меотіда", м. Маріуполь 9

 

 

 

 

Кубок України 2021

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2021

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -   ШВСМ "Політехнік" 1
 Збірна м. Києва 2
  Збірна Донецької області  3
 

"ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -  ШВСМ "Політехнік" 1
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2
   Збірна м. Києва 3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2003 р.н. 2021

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. 2021

  Команда Місце
 Збірна м. Києва 1
 Збірна Харківської області 2
Збірна Донецької області  3
 

"ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4
  СДЮШОР № 9 5

 

Юніори 2003 р.н. 2021

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
  Збірна Харківської області - 2 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Харківської обл. 1

"КІВС", м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової

4
 

Збірна Закарпатської області

5
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

6
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: