*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІІ тур чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н.

25 по 29 жовтня 2021 р. у місті Харкові на базі басейну  "НТУ ХПІ"  відбудеться чемпіонат України серед юнаків 2007 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК). 

Технічне засідання  відбудеться 21 жовтня о 09:30 в басейні "НТУ ХПІ".

 

 Виклики

25.10.2021р.

 

час

                              команди

рахунок

1

10.30

Збірна Харківської області - КДЮСШ ім. Кутенка м. Львів

 

2

11.45

ДНУ –Дніпро Збірна Дніпропетровської області - ХФКС- СДЮШ Я. Клочкової

 

3

13.00

СОК Євроспорт Львів - Збірна Закарпатської області

 

 

26.10.2021р.

 

4

10.30

Збірна Харківської області - Збірна Закарпатської області

 

5

11.45

КДЮСШ ім. Кутенка м. Львів - ДНУ –Дніпро Збірна Дніпропетровської області

 

6

13.00

СОК Євроспорт Львів - ХФКС- СДЮШ Я. Клочкової

 

 

27.10.2021р.

 

7

10.00

КДЮСШ ім. Кутенка м. Львів - ХФКС- СДЮШ Я. Клочкової

 

8

14.30

ДНУ –Дніпро Збірна Дніпропетровської області - Збірна Закарпатської області

 

9

20.30

Збірна Харківської області - СОК Євроспорт Львів

 

 

28.10.2021р.

 

10

10.30

Збірна Харківської області - ДНУ –Дніпро Збірна Дніпропетровської області

 

11

11.45

КДЮСШ ім. Кутенка м. Львів - СОК Євроспорт Львів

 

12

13.00

Збірна Закарпатської областіХФКС- СДЮШ Я. Клочкової

 

 

29.10.2021р.

 

13

10.30

Збірна Харківської області - ХФКС- СДЮШ Я. Клочкової

 

14

11.45

 ДНУ –Дніпро Збірна Дніпропетровської області - СОК Євроспорт Львів

 

15

13.00

КДЮСШ ім. Кутенка м. Львів - Збірна Закарпатської області

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2021

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга 2021

  Команда Місце

 ДЮСШ № 21, м. Київ

1

 ДЮСШ ім. А. Дідуха, м. Львів

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 4
 

 "Динамо", м. Ужгород

5
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна м. Київа 7
  Збірна Харківської області - 2 8
   "Меотіда", м. Маріуполь 9

 

 

 

 

Кубок України 2021

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2021

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -   ШВСМ "Політехнік" 1
 Збірна м. Києва 2
  Збірна Донецької області  3
 

"ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -  ШВСМ "Політехнік" 1
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2
   Збірна м. Києва 3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2003 р.н. 2021

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. 2021

  Команда Місце
 Збірна м. Києва 1
 Збірна Харківської області 2
Збірна Донецької області  3
 

"ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4
  СДЮШОР № 9 5

 

Юніори 2003 р.н. 2021

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
  Збірна Харківської області - 2 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Харківської обл. 1

"КІВС", м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової

4
 

Збірна Закарпатської області

5
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

6
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: