*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Школи водного поло

 

М. КИЇВ:

КДЮСШ "Динамо"

 

Тренування проводяться у спорткомплексі "КПІ" (вул. Верхньоключова 1/26)

з 17-30 до 19-00.

 

Телефон: 0677617678.


Тренери: Лісун Віталій Сергійович; Войтович Олексій Миколайович; Болгара Аліна Леонідівна.

 

СДЮШОР №9

 

Тренування проводяться у басейні "Юність" (вул. Бастіонна, 7) з 14.00 до 16.00 або з 16.30 до 18.30, субота - з 14.00 до 16.00.

 

Телефон: (044) 285-69-43.


Тренери: Висотін Володимир Іванович; Антонюк Олександр Васильович; Лебедєв Михайло Євгенович; Мельничук Наталія Анатоліївна.

М. ЛЬВІВ:

Картинки по запросу лдуфк

ЛДУФК

 

Телефон: 0677470565.


Тренер: Наумчик Евгеній Георгійович.

Gerb_dnu.png

 

ДЮСШ №3


Тренування проводяться у ПС "Динамо".

 

Телефон: 0980818990.

 

Тренери: Богданов Олександр Сергійович; Іртаєв Володимир Сергійович; Момот Віктор Володимирович.

logo_eurosport.jpg

СОК "Євроспорт"

 

Телефон: 0973065525.


Тренер: Єгоров Олексій Валентинович.

 

М. ХАРКІВ:

/Files/images/МСДЮСНОР.JPG

 

СДЮШОР ім. Яни Клочкової             


Тренування проводяться у басейні "Піонер" (вул. Динамівська, 5-А).

 

Телефон: 0686415484.

 

Тренери: Смеркус Олег Євгенович; Мироненко Олександра.

 

12961612_1526478090991471_69466865777675

ХДВУФК №1

 

Телефон: 0661906154.

 

Тренери: Вишневська Світлана Віталіївна; Погребняк Владислав Вікторович; Надєждін Олександр Михайлович.

М. ДНІПРО:

ВК "ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської області

 

Телефон: 0960957275.


Тренер: Гончаров Сергій Вікторович.

М. КРАМАТОРСЬК:

SL704508.gif

ВК "Краматорськ"

 

Телефон: 0672527072


Тренер: Дзержинський Олександр Едуардович.

М. ОДЕСА:

Odessa_gerb.png ВК "Одеса"

 

Тренування проводяться у спорткомплексі "ОНПУ" (пер. Шампанський, 11-А)

з 19.00 до 21-15.

 

Телефон: 0974583489.

 

Тренери: Махарадзе Георгій Тенгізович; Ставертій Олександр Вікторович. 

М. МАРІУПОЛЬ:

102px-Mariupol_gerb.png ВК "Меотіда"

 

Телефон: 0673359921.

 

Тренер: Костанда В'ячеслав Ремович.

М. УЖГОРОД:

ВК "Ужгород"

 

Телефон: 0671142570.

 

Тренер: Гавриленко Володимир Миколайович.

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2021

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга 2021

  Команда Місце

 ДЮСШ № 21, м. Київ

1

 ДЮСШ № 3, м. Львів

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 4
 

 "Динамо", м. Ужгород

5
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна м. Київа 7
  Збірна Харківської області - 2 8
   "Меотіда", м. Маріуполь 9

 

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2021

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -   ШВСМ "Політехнік" 1
 Збірна м. Києва 2
  Збірна Донецької області  3
 

"ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -  ШВСМ "Політехнік" 1
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2
   Збірна м. Києва 3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2003 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. 2021

  Команда Місце
 Збірна м. Києва 1
 Збірна Харківської області 2
Збірна Донецької області  3
 

"ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4
  СДЮШОР № 9 5

 

Юніори 2003 р.н. 2021

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
  Збірна Харківської області - 2 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Харківської обл. 1

"КІВС", м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової

4
 

Збірна Закарпатської області

5
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

6
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: