*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

І тур (група І та ІІІ) чемпіонату України серед юніорів 2005 р.н.

З 15 по 19 лютого 2021 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "МіКомп"  відбудеться І тур (група І та ІІІ) чемпіонату України серед юніорів 2005 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК). Технічне засідання  відбудеться 15 лютого 2021  о 15:00 в готелі "Олімпія".

 

 Виклики

 

 

 

 

Група І

Група ІІІ

КЗ ЛОР м. Львів

КІВС – "Леви"

Збірна Закарпатської області

Збірна м. Києва – 1

Збірна м. Києва – 2

СДЮШОР Клочкової

ХФКС Харків

ВК Маріуполь

 

 

 

1 день 15.02.2021 р. понеділок 

                         

1

17.00

ХФКС (Харків)

СДЮШОР Я. Клочковой

10-4

4-1;2-2;3-1;1-0

2

18.30

КЗ ЛОР ЛФКС

Збірна Києва - 1

12-0

8-0;4-0

3 21.30 Збірна Києва - 2 Збірна Закарпатської області 2-14 0-5;1-2;1-5;0-2

   

2 день 16.02.2021 р. вівторок

 

4

11.00

КІВС "Леви" Львів

КЗ ЛОР ЛФКС

7-8

1-4;4-0;1-2;1-2

5

12.30

ВК Маріуполь

ХФКС (Харків)

3-15

0-6;2-4;1-5

6 14.00 Збірна Києва - 1 Збірна Закарпатської області 5-16 0-3;2-4;2-3;1-6

            

 3 день 17.02.2021 р. середа

 

7

11.00

Збірна Києва - 2

Збірна Києва - 1

5-17

1-7;0-5;4-2;0-3

8

14.00

Збірна Закарпатської області

КІВС "Леви" Львів

2-9

1-3;0-0;0-2;1-4

 

4 день 18.02.2021 р. четвер

 

9

11.00

Збірна Закарпатської області

 КЗ ЛОР ЛФКС

2-11

0-2;1-3;0-2;1-4

10

12.30

СДЮШОР Я. Клочковой

ВК Маріуполь

12-13

6-1;1-1;5-0;3-1

11 14.00 КІВС "Леви" Львів Збірна Києва - 2    

                      

5 день 19.02.2021 р. пятниця

 

15

10.00

КЗ ЛОР ЛФКС

Збірна Києва - 2

12-0

8-0;4-0

16 13.00 КІВС "Леви" Львів Збірна Києва - 1    

 

        

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   Збірна Київщини - 2 4
 

 "Меотіда", м. Маріуполь

5
    "Динамо", м. Київ 6
   ХДВУФК №1, м. Харків 7

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -   ШВСМ "Політехнік" 1
 Збірна м. Києва 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -  ШВСМ "Політехнік" 1
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2
   Збірна м. Києва 3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2001 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
  1
  2
  3
 

 

4

 

Юніори 2002 р.н. (2020)

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   "Меотіда", м. Маріуполь 4
 

 ХДВУФК №1, м. Харків

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Харківської обл. 1

"КІВС", м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової

4
 

Збірна Закарпатської області

5
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

6
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: