*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2020-06-09 14:00:44 | Просмотров: 916

УВАГА!!!

 

 

 

Увага!!!  Відповідно до постанови КМУ від 13 жовтня 2020 р. № 956 та погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні пов'язаній з розповсюдженням COVID – 19, проведення всіх всеукраїнських змагань перенесено на невизначений термін.

 

Дата: 2020-09-28 10:14:15 | Просмотров: 138

чемпіонат України серед юніорок 2004 р.н.

Увага!!! строки змагань перенесено на невизначений термін.

 

 

 

Дата: 2020-09-25 09:47:41 | Просмотров: 100

НТЗ юніорки 2004 р.н.

З 24 по 30 жовтня 2020 р. у місті Кам'янському в басейні "МіКомп" відбувся навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (юніорки) U-16.

 

 Виклики

Дата: 2020-10-13 10:08:13 | Просмотров: 75

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2006 р.н.

Увага!!! строки змагань перенесено на невизначений термін.

Дата: 2020-10-09 09:13:00 | Просмотров: 76

НТЗ юніори 2006 р.н.

З 06 по 13 листопада 2020 р. у місті Кам'янському в басейні "МіКомп" відбудеться навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (юніори) 2004 р.н.

 

 

Виклики

Дата: 2020-09-28 09:55:02 | Просмотров: 91

ІІ тур (фінал) чемпіонату України жінки

Увага!!! строки змагань перенесено на невизначений термін.

Дата: 2020-08-21 10:18:54 | Просмотров: 527

Конкурс

Результати конкурсу:

- юніори 2004 р.н. старшим тренером призначено Момота Віктора  (помічник Гуренко Дмитро).

- юніори 2006 р.н. старшим тренером призначено Наумчика Євгена                                                          (помічник Головкін Тарас)

- юніорки 2004 р.н. старшим тренером призначено Міроненко Олександру (помічник Скіба Євген).

Читати далі
Дата: 2020-10-06 16:51:16 | Просмотров: 71

Кубок України жінки

 

Увага!!! строки змагань перенесено на невизначений термін.

Дата: 2020-09-02 14:20:02 | Просмотров: 504

Інформація по Збірній команді Київщини

За дорученням презедентаи ФВПУ, з метою надання об'єктивної інформації, цим постом ми починаємо висвітлення докуметів (звернень, листів, судових ухвал та рішень), які надходять від Федерації водного поло Київщини на адресу різних організацій та відповіді на них.

 

 

 

Читати далі
Дата: 2020-09-17 10:26:42 | Просмотров: 1755

Фінал Чемпіонату України серед юнаків та дівчат 2008 р.н.

З 05 по 09 жовтня 2020 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "МіКомп"  відбудеться чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань Гончаров С.В. (МК).

Технічне засідання   відбудеться 02 жовтня о 16:00 в готелі "Олімпія".

 

Під час проведення змагань буде проведенно семінар тренерів та суддів.

 

 

  ВИКЛИКИ

 

 

 регламент ФВПУ

Читати далі
Дата: 2020-09-16 15:12:05 | Просмотров: 915

Кубок України чоловіки

З 02 по 04 жовтня 2020 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "МіКомп"  відбудеться Кубок України серед чоловіків  з водного поло.

Судді змагань: 

Гончаров С.В. (МК) - головний суддя, Махарадзе Г.Т. (М.К.), Кастанда В.Р. (М.К.), Головкін Т.Є. (І  кат), Момот В.В. (І кат), 

 

Технічне засідання   відбудеться 02 жовтня о 16:00 в готелі "Олімпія".

 

 

 

 Регламент ФВПУ

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2020-08-19 14:20:49 | Просмотров: 1243

ІІ тур відкритого чемпіонату України серед юнаків 2006 р.н.

 

З 21 по 25 вересня 2020 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "МіКомп"  відбудеться ІІ тур (групв І та ІІ) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2006 р.н.  з водного поло.

 

Головні судді змагань:

Група І - Бєлєвцов В.І. (MК)

Група ІІ - Гончаров С.В. (МК). 

Технічне засідання   відбудеться 21 вересня о 09:30 в готелі "Олімпія".
 

 група І

 

група ІІ

Читати далі
Дата: 2020-08-20 14:17:31 | Просмотров: 675

Турнір пам'яті сім'ї Баркалових

З 11 по 13 вересня 2020 р. у місті Києві, за підтримки федерації водного поло 

м. Києва, на базі басейну  "НТУ КПІ"  відбудеться турнір пам'яті сім'ї Баркалових серед юнаків та дівчат 2008 р.н. та молодше. 

Головний суддя змагань: Завізіон В. М. (Н.К.)

 

Команди учасниці:

Група І: Збірна Харківської області, Збірна Закарпатської області,

КДЮСШ ім. Ю. Кутенко м. Львів.

Група ІІ: ДЮСША № 3 м. Львів, Збірна Дніпропетровської області,

Збірна команда м. Києва.

 

Офіційний спонсор турніру "Turbo Ukraine"

Читати далі
Дата: 2020-08-18 10:12:40 | Просмотров: 539

V - VI тури відкритого чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

З 27 по 30 серпня 2020 р. у місті Львів на базі басейну  "НСБЛВС"  МОУ відбудется V - VI тури відкритого чемпіонату України (Супер ліга) серед  чоловіків з водного поло.

Головний суддя змагань - Завізіон Валерій (Н.К.)

Cудді туру: Костанда В'ячеслав (МК), Махарадзе Георгій (МК), Черленяк Дмитро (НК),  Островський Мар'ян (НК), Момот Віктор (І К).

 

 Технічне засідання   відбудеться 27 липня о 16:00 в басейні  "НСБЛВС"   МОУ.

Читати далі
Дата: 2020-07-14 12:32:23 | Просмотров: 1076

ІІ тур відкритого чемпіонату України серед юніорів 2004 р.н.

 З 06 по 10 серпня 2020 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "МіКомп"   відбудеться ІІ тур відкритого чемпіонату України серед юніорів 2004 р.н.   з водного поло.

 

 Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК). Технічне засідання   відбудеться 06 серпня о 16:00 в готелі "Олімпія".

 

 

 

Читати далі
Страницы: 1  2  3  4  5  6  >  >>  

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   Збірна Київщини - 2 4
 

 "Меотіда", м. Маріуполь

5
    "Динамо", м. Київ 6
   ХДВУФК №1, м. Харків 7

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2020

  Команда Місце
 Збірна м. Києва 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2001 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
  1
  2
  3
 

 

4

 

Юніори 2002 р.н. (2020)

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   "Меотіда", м. Маріуполь 4
 

 ХДВУФК №1, м. Харків

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Закарпатської області  

Збірна Харківської обл.

 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

 
 

"КІВС", м. Львів

 
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

 
  ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової  
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: